• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: ale těžší. chce to cvik i dospělejma rukama, nevim, jak dítě...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DEEJAYY: nvidia shield je dobrý
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    zdravím, potřeboval bych tip na tablet do 5k, je to pro dítě na hry ... díky
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: tak nic. mobil je moc vykopávka, spousta aplikací které si chci nainstalovat selžou na různých krocích - od "při analýze balíčku došlo k problému" (tento případ), přes "aplikace nebyla nainstalována" až po to, že to prostě nejede.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    teď mě ještě napadá, jestli to není nějaký problém s flash? já totiž těm romkám úplně moc nerozumím. ta klasická cm7.2 na které to ještě jede vystupuje normálně jako android 2.3. ty další romky, na kterých už to nefunguje jsou jelly smart a kitkat smart založené právě na cm 7.2 ale v info o telefonu se tváří opravdu jako android 4.x.
    každopádně, když nainstaluju flash player a dám nastavení, který probíhá na webové stránce, nic se nezobrazí.
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: jo, kdyz si ji nainstalujes, tak ji pak pouzivas primo z mobilu uplne stejne jako play store, a nemas duvod pouzivat ten web
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: hele a to je přímo ta apka na kterou můžeš kliknout omylem vždy když stahuješ nějakej apk soubor z apkpure.com?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MATT: jo, tak v tom případě už to chápu
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: nebo jeste takhle, mozna tim jdou aktualizovat i aplikace ktery tim nejsou nainstalovany, ale pochazi primo z google play store, odkud je tenhle nastroj stahuje. aplikace z jinyho repa (f-droid) napriklad to neaktualizuje verzemi z google play store (jsou jinak podepsany). aktualizace to hlida a nabizi
    MATT
    MATT --- ---
    BRKODLAK: google aplikace se daj stahnout vsude mozne
    Google Apps - CyanogenMod
    https://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

    a ten clovek se ptal na PLNY aplikace, proto asi ten hate... ja ho hejtuju az za to, ze neni schopnej napsat dve slova do googlu.. ;))

    pokud shanel nakej alternativni market, tak existuje F-Droid
    F-Droid – Free and Open Source Android App Repository
    https://f-droid.org/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: zkusím to a pak aplikuju ten postup co radí matt, ale moc tomu už nevěřím. dík všem :)
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: myslim ze jen ty ktery pomoci toho nainstalujes poprvy
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: to znám, ale jdou tím i aktualizovat již nainstalovaný aplikace?
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: instalace aplikaci z google play store bez google accountu je mozna pomoci aplikace z apkpure.com
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MATT: bohužel, další komplikace, nemám store ani youtube aplikaci. i proto nechápu hate na člověka co tu poptával stránky, kde stahovat mimo gplay, někomu to prostě zprovoznit nejde...
    jo, mě napadla varianta, dát do té cm 7.2 ty věci, který se mi líbí na tom kitkat smartu, ale nedařilo se mi najít adblocker, který by blokoval reklamy napříč zařízením, takže to bych teda měl, za což díky. druhá věc, která mi tam ale nejde je stavová lišta, která je na tom kitkat smartu fakt našlapaná, ale z nějakýho důvodu nejde na té cm 7.2 romce nainstalovat...
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: zkus tohle..
    For the time being until we get an update, or this matter is eradicated.... do this >> From the homescreen press menu - applications - manage applications - all - scroll down to YouTube and tap force stop, clear data, cache, and tap on uninstall updates.

    Go into market tap menu - my apps and update YouTube.
    MATT
    MATT --- ---
    BRKODLAK: on se na blokovani reklamy casto pouziva jen modeifikace HOST fajlu.
    pripadne neni problem do jiny romky doinstalovat AdAway nebo Xposed framework + MinMinGuard
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VIPER: jenze on je nejak implementován v systemu, a to tak ze o nem nemuzu najit zadnou zminku.
    HULIK
    HULIK --- ---
    BRKODLAK: Je fakt že jsem někde četl že google když detekuje nějaký Adblock tak pak nepustí videa....
    VIPER
    VIPER --- ---
    BRKODLAK: není to tim adblockem? třeba blokuje něco, kvůli čemu se video nespustí..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: zkus do fóra napsat. že yt nejde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam