• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SLANINKA: kdyz bides kazdych 10minut uploadovat 5mb fotku tak to taky neco sezere..
    ja bych tam nainstaloval nejakou hlidaci apku, u tech je moznost na dalku nechat udelat fotku takze se prenesou data opravdu jenom ve chvili kdyz to budes potrebovat.
    koukni na cerberus nebo androidlost
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    HOUMLES: Přesně to bych si představoval, ale potřebuju, aby tam nebyla moc velká datová náročnost, proto mi stačí foto tak jednou ta těch 10 minut
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SLANINKA: nebude lepsi z toho udelat ip kameru?
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    PISKVOR: Jj, v časovém intervalu cca 5-10 minut - mám to na hlídání zvířat :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SLANINKA: Tak autoodesilani pres wifi uplne staci ,it zapnuty v Dropboxu,GDisku,Owncloudu nebo v cemkoli.

    Jenom mi neni jasny, kdy se ma fotit - v intervalu?
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    Ahoj, máte tip na aplikaci, která by uměla v určitém časovém intervalu fotit a fotku hned přes wifi odeslat na ftp server? Mám to na sledování zvířat, když nejsem doma a vysloužilej android telefon na to bude, si myslím, ideální :) Máte nějakou osobní zkušenost?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    v nějaký recenzi se jim úplně nelíbil ten foťák. zkus zagooglit.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    T_RAVEN: no mě nějak nebavilo každej den nabíjet tak sem si tam nechal jen datovou simku a downgradeoval sem na lenovo a5000 :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PETGRIDUS: a jinak spokojenost?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    T_RAVEN: mám vibe x2 a baterka vydrží necelej den, ale dost jedu net teda.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    poradte prosim Lenovo Vibe X2 vs Honor 7 Lite vs Huawei P9 Lite ? nebo nejakej uplne jinej v podobne cenove hladine (max 6.5k) lenovo vypada lakave ale zda se ze mu moc nevydrzi baterka ... mate s nim nekdo osobni zkusenost?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SPM: Stav se u operátora. Já to takto kdysi na jednom jejich stánku dostal hned a zadarmo
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: Existuji redukce :) ve finale je to jen kus plastu, co potrebujes kolem...
    SPM
    SPM --- ---
    Tak jebka od Samsungu odešla nadobro... četnost restartů nebo záseků se zvýšila na tolik, že ten telefon prakticky nelze vůbec používat... teď můžu jenom vřele poděkovat tomu šmejdovi, co začal zmenšovat SIM karty, protože teď už ani tu SIMku nevrazím do starého telefonu...
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: s tím jejich gamepadem to je emulační stroj jak blázen. trochu kanón na vrabce, ale díky wifi direct spojení je to úplně bez latence. jen je u něj už cítit ty 2GB RAM, občas se zadýchává. ale v týhle cenový hladině je to asi furt nejlepší, co dneska seženeš
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: ano překvapilo mě jak je těžký, ale je levný a má silnou grafiku. na hry asi nejlepší
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: ale těžší. chce to cvik i dospělejma rukama, nevim, jak dítě...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DEEJAYY: nvidia shield je dobrý
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    zdravím, potřeboval bych tip na tablet do 5k, je to pro dítě na hry ... díky
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: tak nic. mobil je moc vykopávka, spousta aplikací které si chci nainstalovat selžou na různých krocích - od "při analýze balíčku došlo k problému" (tento případ), přes "aplikace nebyla nainstalována" až po to, že to prostě nejede.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam