• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    FALCO: ale ne, měli tam jednou nějaký bug, už dávno opravený
    FALCO
    FALCO --- ---
    Říkáte že SwiftKey s někým sdilii to co píšu?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Automaticky možná jen v nějakých případech, ale když chci třeba napsat "Dnes přijdu v *15* hod.", tak mi tam ten řádek prostě chybí :-)
    On tam jde ten horní řádek zapnout natvrdo, když se přehodí layout na "PC", ale to zase zmrví zbytek klávesnice. Takže se bez číslic obejdu

    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JEREMIUS: jj taky pouzivam tuhle. Dobre se ti prizpusobi a slovniky preziji i reinstall telefonu bez nejakeho sloziteho backupu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: ten se zapne automaticky když je to potřeba (zadání hesla)
    google klávesnice je dobrá, protože si bere slovník z tvojeho mailu.
    narozdíl od samsungu ale nesdílí data mezi uživateli.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nakonec testuju Google klávesnici. SwiftKey mělo v minulosti nějaké problémy se sdílení toho, co psali uživatelé, takže jsem ji zavrhl.
    Google klávesnice zatím dobrý, již hned po instalaci lepší slovník než nějakou dobu učený Samsung.
    Jen tam nejde rozumně zapnout horní řádek s číslicemi. Ale bez toho se zatím zkusím obejít.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JEREMIUS: a co takhle zkusit Swype? ;-)
    E42
    E42 --- ---
    PISKVOR: Pokud se nepletu, tak spíš Swype.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: Samsung kb je Swiftkey v licenci, pokud se nemýlím.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JEREMIUS: Zkus SwiftKey
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    RATTKIN: vypadá to tak, nenašel jsem to. Mám holt UK English nastavení a českou klávesnici.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VESPER_INDIGO: mám pocit ze novější verze androidu už to nemají
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jaká swipe klávesnice je nejlepší? Používám tu od Samsungu, ale slovník není občas ideální a přemýšlím, jestli nezkusit nějakou alternativu.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Máte někdo Huawei Honor 7? Jak se na něm dá (jestli vůbec) nastavit region Čechy a systémový jazyk ale angličtina? Vypadá to totiž, že se nastaví jazyk a podle něho to dá na výběr regiony. To je dmnc :( Já češtinu a české hry nechci, zároveň ale bych rád regionální nastavení pro ČR (data, svátky, jednotky atp.)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    PUNKREASS: protoze jsem chtel neco co v sobe nema bambilion let starou mali 400 pripadne zdvojenou na mali450.

    Mam tablet s snapdragonem 615 - vim je to sracka s adreno 405 ale nevim o nicem co by mi na tom z HD videa nebehalo atd - coz o tech A9 a mali 4xx se moc rici neda :-( chapu ze to muze byti podporou. Slo mi o neco co dam zensky co zna android z mobilu pod TV kam si strci flesku a pojede ji to. Pripadne se koukne na seznam a nejaky vareni a pojede ji to. Vis jak snaha byla ... Mel jsem se vice informovat.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ABDULAH: jenom ze zve(i)davosti: proc?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    PUNKREASS: tak mam bt mys i klavesnici a beha to dobre. No prave A9 jsem se chtel vyhnout :-( No jeste kouknu po netu na nejakej android jestli by do toho nesel dat :-( nejaka custom rom.

    ZUZU: bohuzel u androidi verze VLC jsem to nenasel :-( protoze by stacilo nastavit -1s a bylo by vse OK vsude :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PUNKREASS: kodi umi ulozit posunuti zvuku do defaultniho nastaveni
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ABDULAH: jo, s podobnym cinanem sem se taky nechal vyskolit. Nakonec sem poridil https://www.chiligreen.com/shop/configurator.asp?typ=217&serie=430&id=13539 , preinstaloval launcher a kodi sem si doinstaloval (taky umi posouvat zvuk. Ale stelovat to pri kazdym filmu by me asi nebavilo). Casem jeste poridil https://www.amazon.com/dp/B00B9996LA/ref=psdc_1194464_t2_B00I5SW8MC a nelituju.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ABDULAH: tak asi zprasený firmware od těch číňanů. :(
    vlc myslím umí posouvat zvuk oproti obrazu. ale možná jen "velká" neandroid verze.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ZUZU: hdmi natvrdo do TV :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam