• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    B3DA
    B3DA --- ---
    2 fotaky s rozdilnou fl ma pokud vim i modularni lg g5..

    me prijde hodne fajn mj. treba 3d touch.. ale potreboval bych teda vic duvodu abych myslel na prechod k applu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ADM: IPad Pro 12.9: Uhlopricka, single core vykon, kalibrovany display, stylus, sdileni nakoupenych filmu napric rodinou (Apple pry ma, Android v CR nenabizi).

    iPhone 7 plus: Dva fotaky kazdy s jinou FL (super napad), single core vykon, kvalitni a neohnuty display. Nevim cim to je, ale kolegovo iP7+ je hrozne rychly v prohlizeni netu, proti nasim Androidum. Muze to byt ale signalem, netusim.
    ADM
    ADM --- ---
    LAUNCHER: srovnavas hardware, software, nebo oboji?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jsem na Androidu od verze 2.1. Zatim nematuji, ze by "valku" premiove zarizeni s Androidem vs Apple takhle krute vyhravalo Apple.

    Srovnej iPhone 7 plus vs libovolny premiovy Androidi telefon; srovnej iPad Pro 12.9" vs libovolny Android tablet.

    Cekal jsem, ze Android touhle dobou zcela prevalcuje Apple a ouha. Jestli to takhle bude pokracovat, zvazuji ze udelam switch k Apple, coz bych ale fakt nerad (neni mi ta firma sympaticka), ale co mi zbude...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DAWEIS: Chci Google Pixel XL 128GB cerny, ale obecne zadne varianty se nedaji koupit ani v CZ ani v BE (pendluji mezi nima). Co jsem cetl, tak rozumne varianty jsou vyprodany i v UK a DE.

    Takze uz mesic drzim predobjednavku v Alza.cz a cekam.

    Puvodne jsem chtel Samsung Galaxy Note 7, protoze stylus. Vzhledem k tomu, ze Note 7 zrusili, tak chci standard od Googlu, protoze podpora, nezapleveleny system a dalsi jistoty a benefity.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DAWEIS: recenze zni vesmes velmi pozitivne, ale ceny jsou kulervouci ;-)
    LEIN
    LEIN --- ---
    DAWEIS: V této zemi zatím obchod Google Store není k dispozici
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    názory, recenze, co myslíte ?
    https://store.google.com/product/pixel_phone
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUCZKER: možná by to řešila apka typu AutomateIt, kde si různým událostem přiřadíš nějakou akci..
    JIMX
    JIMX --- ---
    aha, možná vycházím z HTC Sense, který mám odjakživa ... ale žena to na hujawej má taky a měla i na xperii ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SUCZKER: Umí to Cyanogenmod, ale to je bohužel závislý právě na ROMce. Ve stocku jsem viděl jen různý vyzvánění pro volajícího :(
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... a co se týče těch zvuků podle appky, tak tam to tuším musí umět ta appka, že se buď zvolí, že se má použít systémové zvonění a nebo si to zazvonění pořeší appka sama ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    SUCZKER: umí přiřadit ke každému kontaktu jiné vyzvánění, které pak platí pro hovor i sms ... najdeš to normálně v editaci kontaktu, ale ten kontakt musí být v telefonu ne na SIMce ... nebo myslíš něco jiného?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Chtel bych ke kazdy aplikaci, pripadne vybranejm kontaktum priradit jinou akustickou notifikaci, pokud nastane nejaka udalost. Je na to nejaka APka ? U Symbianu to slo bez problemu a dost jsem to pouzival. Nechapu, ze v androidu to ani ve verzi 6 v systemu nejde. Jestli se to 100x resilo a jsem tu spatne hledal a spatne jsem googlil, tak se omlouvam. Diky za pripadny tipy.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PAYAXY: já se furt držím "touchpal", která se postupně stává víc a víc bloatware... přemýšlím o koupi subscription za 5$/rok, abych se zbavil všech hovadin ... ale stejně tomu věřím tak napůl ...
    nejvíc mě štve, že jsem natolik zvyklej na swype gestures, že bych potřeboval co nejvíce modifikovatelnou klávesnici, abych mohl přejít...
    ... tohle je spíš neadresný povzdech... jen tím chci říct, že touchpal bych fakt nedoporučil, ač jí používám tak moc, že si bez ní nedokážu představit psaní.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JEREMIUS: Swiftkey pouzivam uz radu let, ale jediny "sdileni dat" na ktere myslim narazis, byl bug kdy se jim nejak pomichaly navrhy pro jednotlive uzivatele: http://thenextweb.com/.../2016/07/29/swiftkey-sharing-users-phone-numbers-email-addresses-strangers/ Hned jak to zjistili, tak docasne zakazali synchronizaci do cloudu a problem behem par dni fixnuli.

    Pokud vim, tak nic podobneho se jim jinak nestalo. Muzes sdilet link na problem na ktery narazis?

    IMHO Swiftkey je nej klavesnice pro Android, rad bych vedet jestli to tak z nejakeho duvodu neni.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PAYAXY: Co jsem si orientačně googloval, tak vícekrát, ne jednou
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    FALCO: ale ne, měli tam jednou nějaký bug, už dávno opravený
    FALCO
    FALCO --- ---
    Říkáte že SwiftKey s někým sdilii to co píšu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam