• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ANS: dik to asi bude stacit
    ANS
    ANS --- ---
    JENDAVB: nainstaluj si nejakou kreslici apku, ktera jde dat na fullscreen a pak zkus necim zacmarat celej displej. uz jsem to takhle u jednoho telefonu delal a bylo to docela prukazny .)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    NAVARA: Ale aspoň je diagnostikována oblast okolo čárky, takže podle mě se to povedlo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a čeština ti také nějak vypadává..
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    PUNKREASS: jen to kde je ten dotyk v haji abych jim to pri reklamici mohl obouchat o hlavu
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JENDAVB: co presne chces testovat? Ve vyvojarskejch nastrojich si muzes povolit zobrazeni dotyku.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    asi me blbne dotyk na mogilu mate nekdo typ na apku ktera to testne ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    2 fotaky s rozdilnou fl ma pokud vim i modularni lg g5..

    me prijde hodne fajn mj. treba 3d touch.. ale potreboval bych teda vic duvodu abych myslel na prechod k applu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ADM: IPad Pro 12.9: Uhlopricka, single core vykon, kalibrovany display, stylus, sdileni nakoupenych filmu napric rodinou (Apple pry ma, Android v CR nenabizi).

    iPhone 7 plus: Dva fotaky kazdy s jinou FL (super napad), single core vykon, kvalitni a neohnuty display. Nevim cim to je, ale kolegovo iP7+ je hrozne rychly v prohlizeni netu, proti nasim Androidum. Muze to byt ale signalem, netusim.
    ADM
    ADM --- ---
    LAUNCHER: srovnavas hardware, software, nebo oboji?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jsem na Androidu od verze 2.1. Zatim nematuji, ze by "valku" premiove zarizeni s Androidem vs Apple takhle krute vyhravalo Apple.

    Srovnej iPhone 7 plus vs libovolny premiovy Androidi telefon; srovnej iPad Pro 12.9" vs libovolny Android tablet.

    Cekal jsem, ze Android touhle dobou zcela prevalcuje Apple a ouha. Jestli to takhle bude pokracovat, zvazuji ze udelam switch k Apple, coz bych ale fakt nerad (neni mi ta firma sympaticka), ale co mi zbude...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DAWEIS: Chci Google Pixel XL 128GB cerny, ale obecne zadne varianty se nedaji koupit ani v CZ ani v BE (pendluji mezi nima). Co jsem cetl, tak rozumne varianty jsou vyprodany i v UK a DE.

    Takze uz mesic drzim predobjednavku v Alza.cz a cekam.

    Puvodne jsem chtel Samsung Galaxy Note 7, protoze stylus. Vzhledem k tomu, ze Note 7 zrusili, tak chci standard od Googlu, protoze podpora, nezapleveleny system a dalsi jistoty a benefity.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DAWEIS: recenze zni vesmes velmi pozitivne, ale ceny jsou kulervouci ;-)
    LEIN
    LEIN --- ---
    DAWEIS: V této zemi zatím obchod Google Store není k dispozici
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    názory, recenze, co myslíte ?
    https://store.google.com/product/pixel_phone
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUCZKER: možná by to řešila apka typu AutomateIt, kde si různým událostem přiřadíš nějakou akci..
    JIMX
    JIMX --- ---
    aha, možná vycházím z HTC Sense, který mám odjakživa ... ale žena to na hujawej má taky a měla i na xperii ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SUCZKER: Umí to Cyanogenmod, ale to je bohužel závislý právě na ROMce. Ve stocku jsem viděl jen různý vyzvánění pro volajícího :(
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... a co se týče těch zvuků podle appky, tak tam to tuším musí umět ta appka, že se buď zvolí, že se má použít systémové zvonění a nebo si to zazvonění pořeší appka sama ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam