• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    VECTOR: greenify
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Da se nejak v Androidu 6 zakazat, aby aplikace bezela na pozadi? Napriklad u her, nebo klidne i aplikaci od vyrobce, ktere jsem vsak v zivote ani neotevrel?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DEEJAYY: a použít třeba aplikaci superbackup a poslat si to na mail a pak si to ono z toho mailu v tom telefonu načte, teda nevím zda si měl na mysli přesně toto.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DEEJAYY: správně bych to dělal tak: exportovat z jednoho Google účtu požadované kontakty a do druhého účtu importovat.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    možná lama dotaz, ale potřebuji z jednoho telefonu do druhého přesunout několik set VYBRANÝCH kontaktů, bluetooth mi povoluje pouze 10, existuje na to nějaká app?
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Ono je to celkem jedno, vzhledem k tomu že už se neprodává...
    HULIK
    HULIK --- ---
    RATTKIN: 2014 neexistuje !!
    A ten 2013 leží předemnou a full hd má.
    Najdi si:

    Nexus tech specs - Nexus Help
    https://support.google.com/nexus/answer/6102470?hl=en&visit_id=1-636166029381924111-655111413&rd=1
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    WABICEK: nexus 7 2014 nemá full hd ale na koukání filmu to tolik nevadí. snad NVIDIA shield
    HULIK
    HULIK --- ---
    HULIK
    HULIK --- ---
    WABICEK: Starej dobrej nexus 7 2013
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Myslíte, že se dá u nás sehnat tablet kolem osmi palců, dvě nebo víc GB RAM, full HD rozlišení, Android 6 nebo 7, s GPS, USB host, když by bylo NFC, bylo by to hezké. Cenový strop jsem si dal někde kolem 8k. Jsem si myslel že nechci tak moc a evidentně jsem se mýlil.
    TAP
    TAP --- ---
    OVECKA_MJ: it is one :). ne, stažený to mám určitě správně. spíš by mě zajímalo, jak odemknout ten btldr, když ta klasická fastboot metoda je rozbitá..
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TAP: to "This is a "one"" mi přijde jakože je to na OP1... na jedničku
    TAP
    TAP --- ---
    zdravim. flashovací problém.
    OnePlus X, podivuhodným způsobem (sám od sebe) se mi zamkl bootloader. v developer options mám ulock povolenej, fastboot oem unlock se ani nezeptá na vymazání dat a okamžitě mě posílá do recovery (TWRP), bez odemčení i mazání čehokoliv. chtěl jsem tam flashnout oficiální recovery, aby proběhla OTA normálním způsobem, ale zamčenej to neudělám. nějaká rada? na xda radí nějaký speciální drivery a přes ně flash věch úplně původních img, já bych rád zvolil nějakou mírnější cestu, byla-li by...
    jo, při pokusu flashovat ota.zip přes TWRP to hlásí "This package is for "OnePlus" devices; this is a "one"
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Alza posunula ocekavane datum dodani Google Pixel XL na prosinec (totez pro mensi). Realne predpokladam nemaji nic potvrzeno. Soude dle toho, ze v USA jsou uz dodaci lhuty XL nekde v lednu, tak to tipuji na unor...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim o radu mam tady jedno ZOPO a nelze ho pripojit na komp. Zkousel jsem tedka snad vse co jsem nasel jako ovladac ale NEJDE TO :-( MTP a proste nemam ovladac - WINDOWS 7

    Dekuji
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    WABICEK: stream of consciousness:-D
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    GUDRUN: Já nejen pro tyhle účely používám oneNote. Navíc to mám se synchronizované s pracovním počítačem. Podle mě jedna z nejlepších app z MS balíku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam