• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Hm, zajímavý, dík.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: právě by "měl bejt" co se týče parametrů...ale je to mrdka (barvy, ostrost...), nemá cenu jít do detailů, více zde:

    FOTOAPARÁT z3c s 20,7 Mpix - stojí za HOVNO !!!!!!!!!!! -
    http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f=95&t=15496
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VECTOR: já mám rootlý akorát founy s CyanogenModem, jinak to nechávám tak. Můj Nexus 5x třeba mám tak jak byl .... s updatama samozřejmě, teď je tam Android 7.1.1
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: To mě hodně zajímá. Co je za problém s foťákem Z3c? Chci si ji koupit jako druhej malej telefon k Nexu 6 právě kvůli foťáku, měl jsem za to, že by měl být dost dobrej.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETGRIDUS: já mám Xperia z3c a krom foťáku jsem se vším spokojenej (asi mám štěstí:)). Tak se právě bojím abych si spíše nepohoršil ve finále...Do léta to doklepu a pak si koupim něco co fotí:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    TEKKIT: tak mě je i líto do toho nexusu 5x hrabat :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETGRIDUS: já jsem to vždycky chtěl, protože mě neskutečně votravujou takový ty "whats new" píčoviny atd. Ale nejsem moc technický typ a bojím se že bych si to nějak ještě domrdal a už by nebylo cesty zpět:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VECTOR: mě to nějak neláká a ani v tom nejsem zběhlej
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: Například proto, žen nějaké aplikace pod rootem nefungují, a nějaké maskovaní rootu není 100% spolehlivé
    EXX
    EXX --- ---
    VECTOR: tak nic není pro každého...například admin profil pro Windows do rukou domácích mazlíčků nepatří..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PISKVOR: root mi nevadi. naopak nechapu jak muze mit nekdo nerootlej android..))
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PISKVOR: hele nějak funguje i bez rootu
    EXX
    EXX --- ---
    VECTOR: já používám app shutapp z ihackedit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WABICEK: Root only :(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: aplikace co nechceš většinou jdou v nastavení->aplikace zakázat
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    VECTOR: greenify
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Da se nejak v Androidu 6 zakazat, aby aplikace bezela na pozadi? Napriklad u her, nebo klidne i aplikaci od vyrobce, ktere jsem vsak v zivote ani neotevrel?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DEEJAYY: a použít třeba aplikaci superbackup a poslat si to na mail a pak si to ono z toho mailu v tom telefonu načte, teda nevím zda si měl na mysli přesně toto.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DEEJAYY: správně bych to dělal tak: exportovat z jednoho Google účtu požadované kontakty a do druhého účtu importovat.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    možná lama dotaz, ale potřebuji z jednoho telefonu do druhého přesunout několik set VYBRANÝCH kontaktů, bluetooth mi povoluje pouze 10, existuje na to nějaká app?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam