• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    PETGRIDUS: nebyl ale díky za reakci
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    POKE10002: polohu muzes mit myslim vyplou a nebyl by pro tebe lepsi nejakej "hloupej" telefon kdyz se ti nelibi pozadavky googlu
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    BADHORSE: aktualizuji, a není to součást dotazu :) prostě si ji jednou za čas pustím (Play Store, aplikace Ochod Google Play) a provedu aktualizaci a pak ho zase deaktivuji, u "služby" Google Play tohle nejde (nejde deaktivovat) a s poslední aktualizací Androidu se navíc při každém spuštění provede kontrola zda služba běží a pokud ano zda má všude práva, takže mě od této chvíle neustále otravuje nějakýma hláškáma že nutně potřebuje přístup na telefonování a moji polohu což jí rozhodně nedám - a když nejde vypnout chtěl bych alespoň vedět proč tyto data potřebuje, pro něco konkrétního nebo proto aby mohla "šmírovat" a data posílat dál? to je jádro otázky, zbytek je nepodstatný a rozebírat ho zde nemusíme, díky
    ANS
    ANS --- ---
    POKE10002: veci pod kontrolou a android se bohuzel trochu vylucuje :P
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    POKE10002: jak aktualizujes appky kdyz ne skze google kdyz ne pres play store?
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    Ahoj dotaz, prosím proč musí mít služba Goggle Play trvalý přístup telefonování, senzorům, kalendáři, sms, mikrofonu atd.? Rád mam věci pod kontrolou a službě (nepoužívám Google Store) jsem vypnul v podstatě všechny oprávnění a nejdnou mi přestali fungovat i takové věci jako Google Mapy, Youtube, atd. Nevidím jediný důvod proč by služba na pozadí, kterou ani nepoužívám (nastavit ji Disable nejde bohužel) měla mít přístup k telefonování (například). Díky za osvětlení pokud někdo víte :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Dela se nejaky tablet vhodny pro deti, aby byl castecne diteodolny a zaroven to nebyla mrdka ?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Ahoj. Mám prosbu - nemáte někdo Samsung J7 (2016), popřípadě přístup k tomuto telefonu? Měl bych jeden blbej dotaz. Díky.
    MR_KURTZ
    MR_KURTZ --- ---
    LEFTY: eucty.cz
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEFTY: Já používal Wallet. V placený verzi má i webový rozhraní a umí načítat údaje z některých elektronických bankovnictví
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    LEFTY: já používám Zaim
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nový rok, nová předsevzetí - poradíte appku na kontrolu příjmů/výdajů?
    KIE
    KIE --- ---
    KIE: KIE: tak jeste se musi stopnout GooglePlay a vymazat cache, pak uz to jde (samozrejme nechat bezet ten tunnelbear a nebo jinou proxy ve spravnem state). https://www.youtube.com/watch?v=HvLpbwpbhyc
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    HULIK: dik
    HULIK
    HULIK --- ---
    CPT_PLESARD: Já mám File Expert a teď jsem se díval že to umí - Batch rename
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Muze mi nekdo doporucit aplikaci pro hromadny prejmenovani souboru?
    Diky.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    DRAGON: a vida ...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    DRAGON: imho asi jen rootem, protoze od Android 4.x maji aplikace 3 stran kartu jen ke cteni ...
    KIE
    KIE --- ---
    RATTKIN: nepomohlo, zrejme to overuje jeste nejak jinak
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KIE: myslím že jo, zkus vpn. na android je dobrá tunnelBear
    KIE
    KIE --- ---
    Potřeboval bych z Google Play stáhnout jednu app, ale hlásí to, že app není v mé zemi dostupná, dá se to nějak obejít, resp. podle čeho to určuje zemi (IP?)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam