• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANS
    ANS --- ---
    a vyjde neco zajimaveho? :P
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DRAGON: taky me to neskutecne sere, celozivotni nexusak jsem byl a ted proste nevim kam jit...absolutne nevim kam skocit z N5 asi jedina na 5x a preckam dalsi rok nez vyjde neco zajimaveho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: mne proste stvou ty odezvy. A to i na (nedavno provedenym) factory reset kusu. A podle webu nejsem rozhodne sam. Psalo to tu dost lidi.
    A custom rok nepomuze, protoze na to nejsou poradny ovladace na fotak a neustale Camera pada a seka se.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: ja prave uvazuju pomalu o nejakym mobilu az odpadne soucasnej mobil a premyslel jsem o z3c a nebo z5c. Co jsem si hral chvili s kamosovo z3c tak mi neprisel pomalej, ale to uz je delsi dobu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: nechci supportovat takhle predrazeny telefony, dat za mobil 22 litru (pri slabsi konfiguraci) mi prijde opravdu na palici....
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Google Pixel 5" nechces? Rychle, super fotak a Android ma vypadat takhle. Puvodne to melo byt vodotesne, ale dosel jim cas na dotazeni. Oproti Samsungu to ma USB-C, lepsi fotak a vcasne updates po dlouhou dobu.

    Soude dle meho ex- Note 4 bude za par let dost mozna z S7 plecka, protoze Samsung kasle na cokoliv jineho nez jejich aktualni top telefon.

    Dunk test video shows the Google Pixel is more waterproof than you might think – BGR
    http://bgr.com/2016/10/23/google-pixel-review-water-resistance/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: u toho elephonu nekde nekdo psal ze je docela odolnej a ze ho vozi ve spocenym dresu a nic. plus se mi hrozne zamlouvaj borderless zarizeni
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: No nahrazovat Z5 Elephonem by byl z hlediska foťáku ukrutnej downgrade. O Nexu 5X jsi neuvažoval?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: neměl ty jsi nějaký z compact? Ty nemají dobrý foťák?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    DRAGON: Hele, a jsi si tim pasmem 900MHz fakt jistej? Kamkoliv se divam na recenze toho Elephone S7, tak vsude pisou, ze 900MHz nema...
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Jo, měl by, dokonce plně i u Vodafonu.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ZUZU: jsem si myslel že to bude tak. No zkusím napsat výrobci set top boxu pár věcí a snad to dá do nového firmwaru. Dekuji
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ABDULAH: na takovýhle věci lze, pokud máš root, použít tohle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devasque.fmount
    KEJML
    KEJML --- ---
    Ona už (minimálně na Nexusu) není žádná snadná cesta, jak synchronizovat profilovky lidí na facebook s kontaktama?
    Z Facebook aplikace to odstranili
    Haxsync už není v Play store
    Ubersync má v popisu, že to synchronizuje jen ty kontakty, které té aplikaci dají povolení
    Sync.me někeré moje přátelé na facebooku prostě nevidí a u některých účtů psal něco jako locked account, ale hlavně jsem se bohužel až zpětně dočetl, že můj profil i mé kontakty odesílá kamsi do světa
    Social Contact Photo Sync je bez rootu hrozně složitej a funguje jen manuálně

    To má Facebook něco proti Androidu? Na Windows to funguje úplně normálně
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    KEJML: Vodafone už 900 skoro nepoužívá viz jejich mapa pokrytí.
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOM: Problém je s LTE na 900 MHz, což u nás používá jen Vodafone, kterýho mám i já.

    Každopádně jsem včera kouknul, že CZC zlevnili Nexus 5x ještě o tři kila, tak jsem to vzal jako znamení a včera jsem si ho přinesl domů. Ten vibrační motorek je fakt relativně hlučnej a přitom nijak silnej, ale jinak první dojmy dobrý. Ale v Androidu se zatím pořád dost rozkoukávám.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ABDULAH: Nejde. Je napevno dana. Pokud by se jednalo o to kam stahuje prohlizec tak to nektere alteranativni umeji, osobne zkusenost nemam.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosím vás jak změnit download složku na androidu 5.1? Nějak mi to nejde. Děkuji
    TOM
    TOM --- ---
    ADM: yota má spoustu speciálních aplikací.
    Anebo se tam může pustit klasické prostředí androidu kompletně se vším všudy, tzn. jakákoli aplikace může být na zadním e-inku.
    ADM
    ADM --- ---
    TOM: jak to funguje, jak urcujes ktera aplikace bude na zadnim e-ink display? kolik odstinu sede ma ten e-ink display?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam