• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SATOO: sežeň si Applu která je od androidu 4
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SATOO: popisujes standardní funkčnost 6ky... kouknu do nastavení... některý telefony mají tlačítka programovatelný... ale nevím jestli i Lenovo... pro menu hledej v aplikaci 3 tečky pod sebou
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SATOO: Podržením na tlačítku? (Je to debilní, no)
    EXX
    EXX --- ---
    pouzivate nekdo appku zapya ? fajn na prenos app pres bt . umi myslim ibextrahnout apk soubor z uz nainstalovany aplikace..celkem casto vyuzuvam
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: OTG je u Xperie uplne mrtva, vsechny Xperie co sem doma mel kopirujou pres USB rychlosti max 800KB/s
    Tohle soudruzi z Japonska trosku nezvladli
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: AndFtp (má i sftp klienta) a KDE connect (vespod asi sftp server, ale jen pro KDE). Kdysi jsem používal AndSMB, ale nějak už to nepotřebuju.

    Jo a taky jsem teď dostal tu oboustrannou USB3/OTG flashku, dost se hodí, když nemůžeš instalovat na počítač ani na mobil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: dik, mrknu na to. Mne ale vubec nedoslo to FTP+totalCmd, takze to mam asi poreseny, to jede maximalni rychlosti wifiny taky
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: používám toto. umí to udělat lokální http server a zfušovat i WiFi Direct připojení, když to zařízení podporuje. dokáže to bejt superrychlý

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.floriandraschbacher.fastfiletransfer
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: to nepovazuju za zrovna super easy reseni.

    HULIK: ajo, vlastne, dyt ja mam total commander, dik, vyreseno :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Ja mam File expert a ten umi FTP server.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: airdroid
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, nepouzivate nekdo na posilani mezi android mobilem a desktopem (windows) Feem?

    Feem v3 - Wi-Fi File Transfers between Phones, Tablets and PCs.
    http://tryfeem.com/

    shanim neco, co bude rychly a nekomplikovany pro rychlotransfer mezi zarizenima abych furt nemusel vyndavat sdlarti na velky prenosy...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: to bude asi xperifirm
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Sony má nějakej svůj ofiko tool na revert do továrního nastavení + reflash do stock romky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: konkrétně typ neznám, ale obvykle flashnout původní Romku (original, ship) a pak původní recovery
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, jaky je nejlepsi zpusob, jak dostat rootnutej (+twrp servis partition) mobil (xperia z5c) do stavu pokud mozno nejvic podobnymu tomu, jak sem jej dostal pri nakupu?
    ANS
    ANS --- ---
    hlavne teda tohle udelatko je zasadni https://play.google.com/store/apps/details?id=com.videostream.Mobile diky tomu prehraju na chromecastu vsechny avi, mkv atd ktery normalne nepodporuje. stream krasne stabilni, titulky, pohoda :)
    ANS
    ANS --- ---
    ja jsem s kombinaci blba telka a chromecast spokojenej :)
    CERT
    CERT --- ---
    diky vsem za reakce. jde mi hlavne o prehravani videi z NASu, kodi, yt, usb... ted pouzivam na tv mirroring, coz docela funguje, ale nelze to zarizeni pouzivat, vypnout obrazovku a dost se zahriva. tak prave uvazuji bud o android tv nebo nejakem mini pc s androidem.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Funguje mi to zcela plynule i ve vysokem rozliseni. Funguje to (alespon co jsem kdy kde videl) tak, ze telefon jen rekne televizi (koncovemu zarizeni), co si ma ona sama prehrat z YT. Tzn vlastni prehravani je pak ciste v rezii TV (koncoveho zarizeni) a rychlosti jejiho pripojeni k internetu.

    Abych se TV nemusela pretahovat o WiFi s ostatnimi zarizenimi, tak mam do TV zapojeny LAN kabel z meho ADSL routeru (a nastaveno at to pouziva v jejim nastaveni). Vrele doporucuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam