• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Mně spotify při přehráváni notifikace ztlumí hudbu
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN, DRAGON: NO jo, jenže já už podlehl modernímu Music as a service :) TOhle je zádrhel, který bych od tohodle přístupu nečekal. Ale pokud to nejde (třeba nějak zvenku) vynutit, tak to překousnu. Když nebudu na příjmu 24/7, tak se taky nic nestane.

    A ještě věc mě trochu trápí: jestli dobře hledám, tak nelze nějak centrálně zakázat vibrace u všech notifikací, je potřeba to otrocky nastavit v každé aplikaci s tím, že některé to ani neumí...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEJML: pouzivam Mpr Folder Player Full a tam si muzes nastavit, jestli hudbu pri notifikaci pauzne, ztlumi nebo ji vubec neprehraje. A funguje skvele.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    aplikace si může hudbu při notifikaci pauzovat a pak odpauzuje, nebo dočasně ztlumit.
    zkus jinou aplikaci na hudbu
    KEJML
    KEJML --- ---
    Jak funguje na Androidu zvuk notifikací během přehrávání hudby (do sluchátek)? Já je většinou při hudbě vůbec neslyším. Párkrát jsem je zaslechl, ale dost potichu a mám pocit, že snad pokaždé jsem měl v tu chvíli telefon v ruce a tedy rozsvícený display. Co jsem googloval, tak si snad všichni stěžují na to, že jim notifikace hudbu tlumí/přerušují, takže si připadám jak v jiném světě, protože tohle mi to nedělá, i když bych chtěl.

    Teď jsem ještě dohledal nějaké náznaky, že by to mohla být od jisté verze feature Spotify, ale nic oficiálního.. Máte někdo stejnou nebo opačnou zkušenost, ideálně právě se Spotify?
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEFTY: Na koláže používám Pixlr
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEFTY: jako HDR nebo Pano?
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Jakou apku pouzivate na jednoduchou upravu fotek? Snapsed mam,, ale potrebuju vytvorit slozeninu z vice fotek. Dik.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, tak mne doslo, ze vlastne ten ftf soubor nemusim vytvaret, ale ze se da nekde potahat na netu. takze sem tuhle cast navodu mohl skipnout, gut :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    DRAGON: jednou jsem měl taky porovnej zásek a pamatuju se že to vyřešila jiná verze flashtoolu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADM: to mam nainstalovany, pod adminem
    ADM
    ADM --- ---
    DRAGON: pripomina mi to mozna, co uz se tady resilo, a musely se nainstalovat adb nebo snad usb drivery pro ten android pod administratorem (ale vic ti nereknu, neznam windows)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, nenapada nekoho, v cem by mohla byt chyba? Ve Flashtoolu se mi nezobrazuje zadna volba vyberu "device"

    postupuju podle tohoto navodu, takze klasika (pres Xperifirm sem stahnul tmobile romku cz, nainstaloval pres "Driver signing enforcement disabled" Flashtool, nainstaloval ovladace, Flashtool mi krasne ukazuje ovladace, ale proste nemuzu zaboha najit nic v seznamu Device viz navod sekce: "The bottom “folder list” of the Bundler should now include all of the firmware files. Now double-click in the “Device” space to input the Xperia smartphone or tablet that you want to flash."

    zkousim vsechno mozny a nevim si s tim rady. A bez toho to ten tft soubor neudela.

    Guide to installing Xperia Lollipop using XperiFirm and Flashtool | Xperia Blog
    http://www.xperiablog.net/...3/17/guide-to-installing-xperia-lollipop-using-xperifirm-and-flashtool/

    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Zvažuju nákup LG V20. Nemáte pls někdo tip, kde by se dal koupit?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TAP: One Plus 3T po update na 7.0... má kromě standardního zvětšení písma ještě zvětšení prvků (DPI change)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PRUSATKO: zkus v nastavení displej
    TAP
    TAP --- ---
    PRUSATKO: OnePlus má téměř čištej android, samsungový vychytávky tam nenajdeš, což je pro mě třeba přednost. a dá se nastavit "large text" i jakási lupa na trippletap, ale to by měl snad mít každej android v systémovým základu.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PRUSATKO: OnePlus tu ma kdyztak i vlastni klub - [ OnePlus One, OPO, CMS11 ROM a pod. ]
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Ahoj, nemá někdo z Vás telefon značky OnePlus? Zvyžuji pořízení a potřebuju zjistit, zdali se dá nastavit velikost písma, táta špatně vidí a potřebuje "obří". Funkce podobné samsungům třeba. Díky ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam