• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    BUNDA: já nevím, proto se ptám :) aplikace jako taková netelefonuje, nicméně muže mi někdo zavolat když koukám na video nicméně jiné komerční aplikace / hry také nemají práva na telefonování a také když hraju mohu zvednou telefon nebo napsat sms takže práva k tomu asi nejsou potřeba, čistě selsky mi to přijde jako práva navíc ale ptám se protože nevím
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    POKE10002: nebude to kvůli ztlumení zvuku při telefonování a zvukové notifikaci sms, kalendáře apod.?
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    RATTKIN: Google X (Music, Games, News, atd.) aplikace nepoužívám, myslím obecnou Music, přehrávač hudby a Video, přehrávač videí. Mají od výroby práva na telefonování, SMS, Kalendář, atd.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: v tu chvíli ti nejspíš ten FW prostě nejede. Takže apps, který jsi vyloučil budou mít přístup na net.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVECKA_MJ: muze to byt nejake bezpecnostni riziko nebo si te hlasky nemam proste vsimat?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    POKE10002: já mám u Google play music přidělené pouze práva na storage. jaky music myslíš? u Google play videos nemám zatím oprávnění udělené žádné
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    Ahoj, obecný dotaz, netušíte někdo proč musí mít takové inbuild android aplikace jako je Videos nebo Music nutně práva na telefonování? Díky za info
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: ne, ptám se jen tak z legrace, abych zmátl protivníky se stejnou otázkou :-)
    ano, no root fw používají VPN na tunelovaní provozu, aby ho app mohla ovládat.
    možná musíš spustit tu app po restartu
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DRAGON: pokud chápu tu appku dobře, tak celá běží na základě VPN, takže pravděpodobně ano, může to být tím.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVECKA_MJ: mam, NoRootFirewall. To muze byt tim?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: podivej se do logcatu, tam bude ktera apka ten toast poslala
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: nemáš nainstalovaný nějaký firewall?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: koukni se do running programů.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite, co mi to muze delat za sw a proc? obcas mi to dole pise "cannot establish connection. Vpn not prepared" a podobne. zadnou vpn sem nevytvarel..

    LEF
    LEF --- ---
    DUNICAN: dej tomu cas. me to vetsinou trva cca 2 dny nez se to vsechno se synchronizuje s googlem
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DUNICAN: lidi to zkoušeli i přes Bluetooth, to pry taky de. příště doporučuji pouze čistý android, htc si dělá na vlastním písečku a tajně doufá, se příští mobil bude taky htc
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    ZUZU: diky, zkusim.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    DUNICAN: doporučuju aplikaci myphoneexplorer na propojení PC a mobilu, v ní se dá udělat záloha a pak na novem mobilu obnovení ze zálohy (v aplikaci na novem mobilu nastavit, zda kontakty ukládat jen do paměti telefonu nebo rovnou do google účtu). nepotkal jsem telefon, na kterém by to nefungovalo. umí to kontakty, SMS, kalendář, soubory, na novějších androidech i aplikace, ale to trochu s obtížemi, takže to raději ne.
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Ahoj, mel jsem HTC Wildfire S a ted mam novej telefon, chci si prenest kontakty, zkousel jsem vselijaky postupy, jak si to zalohovat, co jsem nasel na netu, ale nic mi nefunguje, zkousim napr. synchronizovat s google contacts, ale prenesla se mi jenom mala cast kontaktu. Netusi nekdo, co muze byt spatne?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    LACHAUER: Mam za to, ze Lenovo je posledni dobou proslule tim, jak mu "pluje" GPS pozice. Na navigaci po cestach to asi neni nic strasneho, ale odchylky treba 20-50m se tam vyskytnou celkem casto, a to mam potvrzene nezavisle snad od 3 lidi co si mobil od Lenova koupili...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam