• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Ukazují Google Maps při navigaci rychlostní limity?
    EXX
    EXX --- ---
    podarilo se nekomu dobre sparovat xbox one s controller s androidem? s moto g4 sparovat dovedu ale pak je to spatne namapovany, existuje na to nejaka appka ?zkousel nekdo?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: neumim ti poradit. zkus i internet - třeba se s tím někdo setkal a zná opravu
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: Je o úpně čerstvý instal oficiálně zakoupeného Chewi Hi10 Pro. Výrobce je ale čínský - mám se obrátit na distributora, přes kterého jsem to koupil?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: jestli je to něco oficiálního, tak reklamace/podpora výrobce.
    pokud je to nějaká neoficiální Rom, tak tohle je hned po foťáku běžná chyba
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: We windows jsem musel přeinstalovat ovladače. Ale jak přeinstalova ovladače pod Androidem, to netušm:-(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: když se jde do Bluetooth nastavení a dá se vyhledat, automaticky je i zařízení viditelné.
    pokud není problém s ovladačem, nebo není bluetooth nějak poškozený-třeba i slabý kontakt na anténu
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Zdravím,
    potřeboval bych poradit s nastavením Bluetooth pod Androidem 5.1. Mám dualboot na Chuwi Hi10 Pro a u androidu mám problém s tím, že bluetooth není viditelný pro ostatní zařízení, což v podstatě znemožňuje párování s různými roboty, které bych přes to potřeboval ovládat. Nevíte, co udělat proto, abych mohl zařízení učinit viditelné? Není někde skryté nějaké nastavení?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, takze androidi v Aliens svete jedou na AMD procesorech, zdravime Bishopa :)

    Alien: Covenant | Meet Walter | 20th Century FOX
    https://www.youtube.com/watch?v=B4Cmf4BuNgg
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: mam pocit že to na android 7 už není?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RESCAPE: nejde protože EU
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RESCAPE: to uz sem zjistoval, bohuzel bez rootu to vypnout nejde :(
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    ad nastavení hlasitosti u přehrávání medií, je možné nějak obejít to otravné potvrzení (vysoká hlasitost může poškodit váš sluch) a mít to defaultně nastavené na maximum?
    Díky
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KEJML: jo to jsem zkousel na vodafone telefonu co ma mama a prislo mi to takovy nejaky divny. Dal jsem tam kartu a dal jsem rozsirit a neprislo mi, ze by se vnitrni pamet rozsirila a velikost karty a jeste to po chvili zacalo zase hlasit malo mista i kdyz tam je asi 32gb karta.
    KEJML
    KEJML --- ---
    N0NECZ: Aha, to je mrzuté. Pořád myslím lepší, než drátem do oka, ale mohlo by to být lepší
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KEJML: No, nevím. Nikdy jsme nepochopil, jak vlastně Android s místem pracuje. Zkoušel jsem tenhle formát na Android 6.0.1 a zdá se mi, že to stejně není tak hezké jak bych si představoval. "Rozšířit" je imo nadsazený pojem. Vesměs Android zůstal v interní paměti a veškeré aplikace se nejspíš přesunuly na SD kartu. K 16GB interní paměti se už asi programy nedostanou. Vidím akorát hezkých 32GB z SD karty, které se zaplňují přesně podle instalací a souborů, které rvu do zařízení. Takže bych neřekl, že tento formát znamená interní paměť+paměť na SD, ale čistě paměť na SD (kdy akorát OS zůstane nejspíš v interní paměti).
    KEJML
    KEJML --- ---
    MIKEKT: V aktualnim adnroidu muzes naformatovat kartu tak, ze ti rozsiri vnitrni uloziste (neuvidis ji v telefonu jako samostanou kartu). Nevyhoda je, ze takto naformatovanou kartu mimo telefon neprectes.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: ja to po zkusenostech s xperia Z radou uz nejak pokouset nebudu, ale kdyz s mobilem jdu cvicit a celej se zapoti, tak je to v pohode. Fotak bude mit urcite super oproti tvymu starymu modelu, tam se bat nemusis.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: no maximalne bych zkusil nejakej BT hrudni pas na behani, ale to pujde asi na vsem. Ted mi to neje mam stary BT :) Fotak by se mi taky libilo mit co nejlepsi, ale kdyz to bude mit aspon trochu lepsi fotak tak budu spokojenej. nemusim mit top. taky to stoji o dost min. A jak je na tom ta odolnost proti vode a prachu? neni to jenom reklamni akce jako u sony compact? to byl taky jeden z kandidatu, ale ten samsung se mi zacina libit vic a je jeste za rozumnesi penize.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam