• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    JIMX: mně teda ten centimetrovej ukazatel ve waze na tom displayi fakt nijak zásadně nepřekáží... za to přepínat mezi aplikacema na mobilu při každé změně limitu na silnici, tak asi radši nebudu ani komentovat :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    LAUNCHER: nainstaluju milion jednu aplikaci s názvem speedometer nebo rychloměr ... zjistím a pak si zbytečně nezabíjím malý displej mobilu zbytečným údajem :-) ... ale to už jsme OT; jenom jsem si chtěl rejpnout :-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JIMX: To co mas "na palubce" se lisi od realne rychlosti, kterou Ti nameri GPS (pokud jedes rovne na dobrem "signalu"). Takze pokud chces vedet, kolik opravdu muzes jet, je dobre si alespon jednou u kazdeho auta zjistit, jak se to lisi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    LAUNCHER: ty nemáš na palubce ukazatel rychlosti, že ho potřebuješ v navigaci? :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HITMAN47: Neni to idealni, ale kvuli absenci rychlosti a rychlostnich limitu v Google Maps zustavam u Waze, ktera je umi.

    Kdyby tohle pridali do Google Maps, tak bych je asi pouzival misto Waze, libi se mi zobrazeni satelitnich fotek, lepe se mi podle nich orientuje nez ve vektorove mape.
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    JIMX: Bohuzel potvrzuje i ma penezenka, ktera abseni teto fýčr jaksi opomnela :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Ukazují Google Maps při navigaci rychlostní limity?
    EXX
    EXX --- ---
    podarilo se nekomu dobre sparovat xbox one s controller s androidem? s moto g4 sparovat dovedu ale pak je to spatne namapovany, existuje na to nejaka appka ?zkousel nekdo?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: neumim ti poradit. zkus i internet - třeba se s tím někdo setkal a zná opravu
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: Je o úpně čerstvý instal oficiálně zakoupeného Chewi Hi10 Pro. Výrobce je ale čínský - mám se obrátit na distributora, přes kterého jsem to koupil?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: jestli je to něco oficiálního, tak reklamace/podpora výrobce.
    pokud je to nějaká neoficiální Rom, tak tohle je hned po foťáku běžná chyba
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: We windows jsem musel přeinstalovat ovladače. Ale jak přeinstalova ovladače pod Androidem, to netušm:-(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: když se jde do Bluetooth nastavení a dá se vyhledat, automaticky je i zařízení viditelné.
    pokud není problém s ovladačem, nebo není bluetooth nějak poškozený-třeba i slabý kontakt na anténu
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Zdravím,
    potřeboval bych poradit s nastavením Bluetooth pod Androidem 5.1. Mám dualboot na Chuwi Hi10 Pro a u androidu mám problém s tím, že bluetooth není viditelný pro ostatní zařízení, což v podstatě znemožňuje párování s různými roboty, které bych přes to potřeboval ovládat. Nevíte, co udělat proto, abych mohl zařízení učinit viditelné? Není někde skryté nějaké nastavení?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, takze androidi v Aliens svete jedou na AMD procesorech, zdravime Bishopa :)

    Alien: Covenant | Meet Walter | 20th Century FOX
    https://www.youtube.com/watch?v=B4Cmf4BuNgg
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: mam pocit že to na android 7 už není?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RESCAPE: nejde protože EU
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RESCAPE: to uz sem zjistoval, bohuzel bez rootu to vypnout nejde :(
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    ad nastavení hlasitosti u přehrávání medií, je možné nějak obejít to otravné potvrzení (vysoká hlasitost může poškodit váš sluch) a mít to defaultně nastavené na maximum?
    Díky
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KEJML: jo to jsem zkousel na vodafone telefonu co ma mama a prislo mi to takovy nejaky divny. Dal jsem tam kartu a dal jsem rozsirit a neprislo mi, ze by se vnitrni pamet rozsirila a velikost karty a jeste to po chvili zacalo zase hlasit malo mista i kdyz tam je asi 32gb karta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam