• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZELENY_CAJ: adb jede i na linuxu.. prip. ten virtual..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZELENY_CAJ: 1) Vytvor si na pevnem disku logickou partitionu. 2) Na partition z bodu 1) nainstaluj Windows. 3) Dale postupuj podle navodu rootovani LG L90 pod windows.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    Zdravim, rad bych si rootnul telefon, ale narazil sem na problem, ze vetsina rootovacich softwaru a navodu pocita s windows. Doporucili byste mi prosim nejaky tool nebo postup jak rootnout LG L90 kdyz mam na PC Linux? Predem diky za odpoved.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    doporučíte mě nějaký kreslící program do androidu ?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak uz jsem chtel objednat ten samsung a3 2017, ale narazil jsem na tenhle drop test a celkem me to desi. Nemate nekdo tu lonskou nebo letosni radu samsung A? je to opravdu tak hrozny jako na tom videu?
    Samsung Galaxy A7 vs A3 vs A5 2017 - Drop Test! (4K)
    https://www.youtube.com/watch?v=c98krc1S-yw

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: Tak jsem si zavolal na podporu E-PAD.cz, kde servisují počítače Chuwi a tam mi v podstatě zopakovali, že to mám poslat na reklamaci a oni se na to podívají. Dali mi instrukce, jak podrobně mám popsat problém (protože z T.S. Bohemia jim občas chodí formuláře s tak ořezaným popisem závady, že by byli schopní jim tam napsat "nefunguje bluetooth" a nic dalšího) a s případným flashováním novější verze androidu si budou hrát oni. Říkali, že jsem první, kdo se na ně obrací s problémem u Chuwi Hi10 Pro, ale na druhou stranu ho prodávají teprve 3 týdny, takže to není až tak divné.
    Tohle už mi zní jako mnohem smysluplnější postup, než prosté "reklamujte tablet", co mi doporučili v T.S. Bohemia.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    E42: kdepak, to JE hodně vtipný :-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ANS: To asi platilo před tím, než se Google začal věnovat řadě Pixel C, což je ovšem jiná cenová kategorie než Nexus.
    ANS
    ANS --- ---
    rikali mi, at si koupim nexus, ze to je zaruka nejnovejsiho, cistyho, odladenyho a kdesicosi androidu :D
    E42
    E42 --- ---
    Google downgrades Nexus 6 phones to Android 7.0 Nougat
    http://www.phonearena.com/news/Google-downgrades-Nexus-6-phones-to-Android-7.0-Nougat_id92067
    Kdyby to nebylo dost smutný, tak je to hodně vtipný.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RUSSIANBLUE: se to samo syncne, když se připojíš :-)
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    DRAGON: díky, asi to budu dělat stejně...(SMS a FOTKY ručně přesunout na SD)
    JIMX: RATTKIN: jasný, Google photos používám. Ale nejsem vždy online...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUSSIANBLUE: fotky-Google photos auto backup
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... a když nad tím teď přemýšlím, tak si hlavně fotkama zbytečně naza*írám interní paměť, který je už takhle málo :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    RUSSIANBLUE: fotky se mi automaticky syncujou na dropbox
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RATTKIN: bohužel stále je..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RUSSIANBLUE: sms timhle
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&hl=cs

    fotky zalohuju total commanderem, proste zkopiruju adresar pictures a DCIM na extSD do adresare backup
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    Co kdo používáte na zálohování obsahu telefonu na SD kartu? Prioritně mi jde o zálohu fotek a SMS.

    Díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SMOKY: No umí, no. Ale bez datovýho připojení si Waze ani neuprdne :(
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    N0NECZ: Tak to umí i Waze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam