• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... a když nad tím teď přemýšlím, tak si hlavně fotkama zbytečně naza*írám interní paměť, který je už takhle málo :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    RUSSIANBLUE: fotky se mi automaticky syncujou na dropbox
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RATTKIN: bohužel stále je..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RUSSIANBLUE: sms timhle
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&hl=cs

    fotky zalohuju total commanderem, proste zkopiruju adresar pictures a DCIM na extSD do adresare backup
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    Co kdo používáte na zálohování obsahu telefonu na SD kartu? Prioritně mi jde o zálohu fotek a SMS.

    Díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SMOKY: No umí, no. Ale bez datovýho připojení si Waze ani neuprdne :(
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    N0NECZ: Tak to umí i Waze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: je hnusnej
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    N0NECZ: Sygic taky hlídá max povolenou rychlost a může pípat při překročení. docela je to přesné.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Potom co se to tu hezky rozjelo - za sebe docela můžu doporučit HERE We go navigaci, která (alespoň jak mám vyzkoušeno u nás) rychlostní limity zobrazuje a pípá, pokud člověk překročí povolenou rychlost. Dokonce se dá nastavit odsazení od limitu, kdy má začít reagovat. A funguje jak offline, tak online pro dopravní hlášení (online nemám vyzkoušeno, nejedu mobilní data)
    SPM
    SPM --- ---
    JIMX: mně teda ten centimetrovej ukazatel ve waze na tom displayi fakt nijak zásadně nepřekáží... za to přepínat mezi aplikacema na mobilu při každé změně limitu na silnici, tak asi radši nebudu ani komentovat :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Diky, mrknu na to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: uz sem to tu psal nekolikrat: nainstaluj si Ulysee Speedometr. Je to ukazatel rychloati, kterej umi fungovat i jako overlay na mapy.

    JIMX
    JIMX --- ---
    LAUNCHER: nainstaluju milion jednu aplikaci s názvem speedometer nebo rychloměr ... zjistím a pak si zbytečně nezabíjím malý displej mobilu zbytečným údajem :-) ... ale to už jsme OT; jenom jsem si chtěl rejpnout :-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JIMX: To co mas "na palubce" se lisi od realne rychlosti, kterou Ti nameri GPS (pokud jedes rovne na dobrem "signalu"). Takze pokud chces vedet, kolik opravdu muzes jet, je dobre si alespon jednou u kazdeho auta zjistit, jak se to lisi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    LAUNCHER: ty nemáš na palubce ukazatel rychlosti, že ho potřebuješ v navigaci? :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HITMAN47: Neni to idealni, ale kvuli absenci rychlosti a rychlostnich limitu v Google Maps zustavam u Waze, ktera je umi.

    Kdyby tohle pridali do Google Maps, tak bych je asi pouzival misto Waze, libi se mi zobrazeni satelitnich fotek, lepe se mi podle nich orientuje nez ve vektorove mape.
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    JIMX: Bohuzel potvrzuje i ma penezenka, ktera abseni teto fýčr jaksi opomnela :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Ukazují Google Maps při navigaci rychlostní limity?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam