• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Nevím, kde jinde se zeptat, pokud jsem OT, tak se omlouvám...
    Tušíte někdo, jak se jmenuje aplikace, která umí z portrétní fotky (nebo selfie) ukázat, jak by dotyčný vypadal mladší, starší, nebo jako žena? Tuším, že jsou v tom prohnaní politici na této koláži... předem děkuji :)

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SMOKY: na to 600kb, jdu do toho
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nevíte někdo co by mohlo být špatně? poslední dobou se žene často stává že se jí lidi nemůžou dovolat i když má dobrý signál. telefon nezvoní a volající jen slyší volany účastník není dostupný. jí pak přijde SMS o zmeškaném hovoru.
    NOIK
    NOIK --- ---
    SMOKY: jojo, přijde mi, že rychlejší je i volání/sms
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NOIK: To používám druhej den a zatím dobrý, rychleji napíšu pár prvních písmen aplikace než najdu ikonku
    NOIK
    NOIK --- ---
    SMOKY: to je dobrá kokotinka, jsem si to nainstaloval tak jsem zvědavej jak dlouho mě to bude bavit:)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SMOKY: Na store se to jmenuje Linux CLI Launcher
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Zkuste T-UI Launcher, pak vás žádný ikonky srat nebudou
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HULIK: Ale :-) Prikladam screenshot z meho Pixel XL, nerootly a pravidelne updatovany tovarnou. Spousta malych ikonek ve zbytecnem velkem kolecku:

    Photos, Gmail, YouTube, Camera...


    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ANS: já mám n5x a méně náročnému uživateli to stačí. nášlapná novinka je pixel
    ANS
    ANS --- ---
    RATTKIN: prej prejdi na nexus :D kterej novej naslaplej nexus bys mu tak doporucil?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPM: ona sedmicka neni vubec spatna. mam sg s7 a v ni apex launcher a jsem s tim dost spoko, jenom je nutny se s tim naucit
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: ok, tentokrát jsem se netrefil, 5.0 byl tragickej už od googlu, tam to nešlo používat ani v CM :-)

    Jinak teda notifikace se, naštěstí, dají přenastavit taky: nastavení -> zobrazení -> stavový panel. Tak aspoň že tak...
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    SPM: Notifikační lištu tím nezměníš. Musel bys tam nahrát jiný systém.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: 100% s tebou souhlasím, ale je třeba to adresovat na Samsung. přejdi na nexus.
    TAP
    TAP --- ---
    HULIK: a notifikačních zkratek je v čistým taky dost. i když já bych je oželil úplně, šestková podobá mi přišla hezčí.

    HULIK
    HULIK --- ---
    SPM: Jinak ty kulatý ikony máš od Samsungu, v čistém androidu nic takového není, takže nadávej alespoň na správném hrobě. ;-)
    SPM
    SPM --- ---
    MESHUGGAH: díky, alespoň jeden hnus pryč... ta notifikační lišta je taky součástí launcheru? Že bych tím i eliminoval to kokotské schovávání notifikací...
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    SPM:(Šedé kolečko jde vypnout, nebo ideálně změnit celý luncher.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam