• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    NECROMAN: nejsem si 100% jistý, ale tohle by mohlo jít nastavit ve webové aplikaci pomocí filtrů. Podívej se na to v nastavení.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, lze Gmail appka na Andoidu nastavit tak, aby smazané maily označila jako přečtené? Outlook to uměl, tak bych to rád měl i na Gmailu.
    JOZINEK
    JOZINEK --- ---
    Já už bych spíše vzal verzi 2017 (Huawei P9 Lite 2017), má pár vychytávek navíc.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    FIFO: Taky mám P9 Lite a nemůžu vynachválit - nejenom foťák..
    FIFO
    FIFO --- ---
    KORKMAZ: z foťáku u P9 lite moje žena naprosto chrochtá blahem.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TBC: No já to potřebuju pro ženu - tam je hlavní kritérium obstojnej foťák a má to být alespoň trochu hezký, ale toho se dá dosáhnout asi i pomocí nějaký krytu. Každopádně 5,5" už by bylo asi moc velký, takže leda ta verze Mini, která je teda taky za dobrý peníze. Druhou alternativou by byl Huawei P9 lite
    TBC
    TBC --- ---
    KORKMAZ: ja mam Nubii Z7 MAX, už skoro 3 roky, a co se tyce stability a dostupnosti firmware a upgradu OS tak si myslim ze je to hodne solidni. presel jsem pozval z 4.4 na 5 a 5.1. Drive byl problem, ze tu nikdo nedelal servis. ale display jsem si nechal poslat a vymenit kdyz jsem ho rozmlatil svoji vinou. band je potreba opravdu overit u kazdeho modelu, otazka tady je jak se vyvinou frekce pro LTE v kratky dobe.

    Zrovna tuhle jsem nikde videl ze ty Z11 tky jsou za levno a urcite solidni sluzbu udelaj.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nechtel by si nekdo privydelat rootem a preorganizovanim stock rom u Honoru ? chm-u01
    Uvítal bych i tip na někoho kdo to dělá.
    (do huawei sekce jsem to psal ale neni moc ctena)
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    Také bych uvítal jestli má někdo zkušenosti s Nubia telefony, docela o něm přemýšlím, ale zatím to vypadá, že ani jeden model neumí band 20 (800Mhz) :( Krom toho bych rád věděl, jak je telefon vyladěný, spolehlivost, stabilita, atd.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Co telefony značky Nubia - má někdo nějaké zkušenosti?
    FAT
    FAT --- ---
    ZRIZENEC: Díky.
    :-)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    FAT: Kamarad mel podobnej problem na xiaomi se Stravou a pomohlo mu tohle http://www.gizchina.com/2016/07/01/fix-strava-gps-miui-xiaomi/
    FAT
    FAT --- ---
    RUSSIANBLUE: To mě nenapadlo, je to naprosto nepravidelné, není to vázané na nějaký čas a mám 4Ah baterku a vyjíždím na trip vždycky s nabitou...
    Ale podívám se do nastavení, jestli se neliší od Waze...
    Díky za podnět.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    FAT: a nezabíjí jí jen nějakej power management?
    FAT
    FAT --- ---
    Ahoj, nevím kam mám jít s následujícím dotazem a doufám, že mě nepošlete hned k Brdičkům.
    Mám XIAOMI Redmi 3S s Androidem 6.01 a následující problém. Mám nainstalované Endomondo a SportTracker a u obou aplikací se mi stává to, že mi v průběhu "práce" aplikace vypadne a už neobnoví činnost. Mám podezření na to, že je to s příchodem nějaké notifikace. Mail, FB, cokoliv. Máte někdo zkušenost se stejným problémem nebo slyšeli jste o tom? Běžné jiné apky běhají naprosto normálně. Mám Waze a jede plynule i třeba s hovorem, natož s notifikací čehokoliv.
    Díky za odpovědi.
    :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    RATTKIN: tak ono zas proti cenám před bezlimitama to je ještě v pohodě, ano vím že jinde to maj levnější.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RATTKIN: No ale toho stejně dobře dosáhneš přes BBM, Signal, nebo Whatsapp, který, na rozdíl od Hangouts, fungujou i na iOS a BlackBerry.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: vždyť vím, ale ne každý ví, že Hangouts jsou na webu, do se přes to i posílat obrázky, soubory nebo mluvit...
    a platit 400 nebo víc měsíčně bych neříkal, že je SMS zadarmo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: "potřebuju kolo" ... "já používám auto, nemusíš šlapat" ...

    ... a představ si, že existujou i lidi, co mají SMS v rámci neomezeného tarifu zadarmo :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: SMS nepoužívám, jeden halíř za jedno písmeno platit nehodlám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam