• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: spis bych to zkusil reflownout.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: dekuji tak kontejner ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: jo mel jsem 2ks oba sly na pamet. odhalil to ten builtin test pri startu. Osobne si myslim ze problem je v tom ze vznikne studenak.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: dobre dekuji
    Konecne jsem tam po hromade nefunkcnich odkazu neco stahnul. Ale ted to nedostanu do telefonu nejsem u kompu.

    Nezaziljste nekdo zvlastni chovani red mi 1s? Nasel jsem hromady moznosti. Ale zadnou odpived co by nekam smerovala.
    Problem je ze nenabiha, pak nabehne a restart anebo bezi cely den. Baterkou to muze byt ale dela to i na kabelu atd. Poprehrati rom mejaka posledni cinska dela to same. Recovery fastboot vse beha v pc se hlasi. Asi krmikove nebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: miuios je spolehliva komunita. a registraci si muzes udelat pres fake email.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ABDULAH: nikdy mi odtamtud žádný spam nepřišel
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    TOOMIX: vydis jsem nedodal bez registrace. Ok tak dalsi hromada spamu ... Dekuji
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ABDULAH: mrkni na miuios.cz, tam bude i s návodem
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim vas romku na xiaomi red mi 1s dual sim - nevite kde sehnat ceskou? Stahnul jsem na jeden novou dle programu a uz se do nej nemuzu dostat pise mi to ze mam udelat update :-((( Tak nechapu. Kdyz je pripojenej ke kompu tak se porad dokola restartuje ...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    NECROMAN: nejsem si 100% jistý, ale tohle by mohlo jít nastavit ve webové aplikaci pomocí filtrů. Podívej se na to v nastavení.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    já jsem stále spokojen s Nexus 5x
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    P9 Lite má zakázanou možnost naformátovat SD kartu jako vnitřní úložiště? Android už to v novějších verzích umí (v 7 se paměti sčítají, v 6, pokud se nepletu, karta úložiště nahrazuje), pokud máte kartu třídy UHS, a je to mnohem levnější než kupovat dražší varianty telefonů :-). Rozdíl ve výkonu jsem na HTC 10 nepozoroval, ani když jsem se hodně snažil. Ale nedivil bych se, kdyby to Huaweii nedovoloval. Když si vzpomenu, kouknu večer u přítelkyně. Jinak je to skvělá střední třída. Za pár korun, a strčí do kapsy kdejaký nedávný highend.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KYLLER: mám 32GB a je mi to málo
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    P9 Lite se mi také líbí, nicméně v dnešní době mi přijde 16gb rom jako docela málo, ještě vzhledem k tomu, že cca 6gb zabere android, takže uživatel má kolem 10gb prostoru. Za to P10 Lite už má konečně 32gb.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JOZINEK: Mě teda přijde, že vypadá od pohledu i celkem jinak. Ta novější nemá tu prapodivnou lištu vzadu nahoře. Ale dost to vidím jen s 16GB pamětí a to mi přijde celkem málo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, lze Gmail appka na Andoidu nastavit tak, aby smazané maily označila jako přečtené? Outlook to uměl, tak bych to rád měl i na Gmailu.
    JOZINEK
    JOZINEK --- ---
    Já už bych spíše vzal verzi 2017 (Huawei P9 Lite 2017), má pár vychytávek navíc.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    FIFO: Taky mám P9 Lite a nemůžu vynachválit - nejenom foťák..
    FIFO
    FIFO --- ---
    KORKMAZ: z foťáku u P9 lite moje žena naprosto chrochtá blahem.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TBC: No já to potřebuju pro ženu - tam je hlavní kritérium obstojnej foťák a má to být alespoň trochu hezký, ale toho se dá dosáhnout asi i pomocí nějaký krytu. Každopádně 5,5" už by bylo asi moc velký, takže leda ta verze Mini, která je teda taky za dobrý peníze. Druhou alternativou by byl Huawei P9 lite
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam