• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PUNKREASS: Díky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PUNKREASS: akorat kdyz se karta po ... tak mas po ..
    pouzivam link2sd
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    OCTOPUSS: ano, kdyz budes mit roota, budes moct aplikace presouvat nebo i primo instalovat na kartu, pripadne i odinstalovat nevyuzivanej systemovej balast. Pouzivam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&hl=en
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Nikdo?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BUCCI: Tam není žádná volba, která by umožňovala vypnout používání mobilních dat
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JEREMIUS: nastavení - aplikace - YouTube - oprávnění a tam zaškrtat co potřebuješ
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Je na Android 6 (bez rootu) nějaká možnost zakázat YouTube používat mobilní data?
    Bohužel se mi již párkrát stalo, že při přehrávání se odpojila wifi a začalo mi to sosat data z FUP. Což je dost k nasrání. :-(
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    PAYAXY: Nabídl jsem variantu s googlem a s mega.nz, zatím zkouší ten fotogoogle, protože tam to umí nějak lépe nasdílet. Automatické redukce používat nemusí.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    Vážení, moc prosím případného šikulu, jestli by mi uměl vyměnit vadný displej ze Samsungu A3 za jiný díl (který odmontuje z jiného samsungu A3, který poskytnu) Jde tedy o prohození dispejů. Je tu někdo takový, kdo by to zvládl? Odměna jistá.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    RATTKIN: já mám pro tyto účely i na obskurních strojích dobré zkušenosti s root + aplikace link2sd v placené pro verzi
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OCTOPUSS: před lety jsem přesměrovával celé úložiště na kartu. bylo to to pomalé a zabagované. taky to bylo 10+ hodin práce se všechno naučit.
    root je potřeba, a ještě možná něco, už si to nepamatuju
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Kamarádka má tablet NextBook Premium 10 IPS Quad, který má hrozně málo paměti (ve smyslu úložiště), a někde slyšela, že rootem se povolí instalace aplikací na kartu. Je to pravda? Abych někam zbytečně nejezdil a nezkoušel dělat něco co by stejně nevyřešilo problém.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: takze vymena win10 stroje za w7 problem poresila.
    ted uz jen vyresit twrp ze si mysli ze mam cherry misto chm-u01...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Asi jsm si bricknul telefon. Nahral jsem si do huawei 4c spatnou rom.

    ta se spusti ale ukazuje divnej hw napriklad dve sim, 8 jader a dalsi.

    windows to rozpoznal jako "kedai fastboot" ale adb a fastboot se mi s tím nekamarádí. už nevim kudy do toho kopnout... cilem je lineageos.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    E42 RATTKIN: Ta sluchátka (Avantree Rotta ADHF-021) fungují na stereo v jiných zařízeních v pohodě, jen jak jsem psala, na nexus tabletu nefunguje ovládání přehrávání a hlasitosti. V podstatě to samé se mi stalo s původními sluchátky k tomuto telefonu, akorát, že tam už funguje jen jedno všude :-).
    Co se týče telefonu, tak klasický stereo 3,5 (bez mikrofonu) jack funguje a je detekován jak má být (náhlavní sluchátka ke skypu).
    Originály Sony a Avantree už telefon vůbec nerozpozná a nepřepne u nich přehrávání z repro na ně. Bohužel další sluchátka s tříkroužkouvým jackem mám už jen staré etimotic a u nich se jack při jednom vytažení doslova rozpadl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mel bych otazku jak je to s androidy pro x86 ? mam na mysli acer iconia s x4 atomem. hw dobry android lenivy...
    E42
    E42 --- ---
    ROBIN_SNNS: Jiná sluchátka fungují? Základní otázka...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROBIN_SNNS: u sluchátek je obvykle problém kabel. Zkusit na dalším telefonu, nebo opakovaně - nalomený kabel ještě chvíli trochu funguje
    taky má cenu se podívat do jack dírky, může tam být smetí, které jde jehlou vyšťourat
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Ahoj, mám problém. Androidí sluchátka mi z ničeho nic přestala fungovat na mé Xperia 3C, ale na nexus 7 2013, zvuk jede, i když ovládání nefunguje. Kde může být problém?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PRUSATKO: Mám jako referenční pracovní, ale tohle mi nedělá. Telefonuje v pohodě.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nema/nemeli jste telefon Vodafone Smart Ultra 6? Po vymene displaye zacal tel pri prvnich par sec smyckovat/volany se slysi 2x. Reklamace, zavada uznana, dostal jsem uplne novy kus a to same. Je tam skoro cisty android 6.0, sim je tez nova. Nejake napady, nez jim to pujdu zitra otriskat o hlavu? Napada me vypnuti redukce okolniho hluku, ale nikde v nastaveni jsem nenasel. Dik za tipy. P.S. je to zalozni telefon, takze ne, jinej porizovat zatim nepotrebuji ;-)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    ROUMEN: jestli nataci videa na nejakym levnym telefonu, tak staci zapnout ze mu google bude videa/fotky ukladat v snizene kvalite: https://support.google.com/photos/answer/6314648?hl=en&ref_topic=6131427
    Problem solved
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam