• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: ty náhledy notifikací pod těma dots jsou zajímavý. ale přestupovat kvůli tomu nebudu, za chvíli to bude umět i Nova imho
    pixel launcher pro nepixeláky zde https://github.com/amirzaidi/Launcher3/releases
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: to bude asi tim. Pouzivate nekdo Pixel Launcher na Nexusu 5X? Prinasi nejake zmeny kvuli kterym stoji za to switchnout?
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    NECROMAN, RATTKIN: Mám Pixel i s jeho Launcherem a dots fungují u několika appek - Facebook, Instagram, Whatsapp třeba.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: neni to Jen u pixel Launcher?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jsou už nějaké appky co na Androidu 8 podporují Notification dots? Oreo už mám týden ale zatím jsem nikde žádnou neviděl, ani u aplikací od Google.
    MATTH3W
    MATTH3W --- ---
    SPM: ja jsem iphone nikdy nemel :D neni to pro me, co vim, tak duvod je rozdilne psani hacku, carek nad pismenky... nebo tak neco... ted bych kecal
    SPM
    SPM --- ---
    MATTH3W: v cem se lisi iphone klavesnice od cehokoliv, co je v androidech jako default?
    MATTH3W
    MATTH3W --- ---
    poradite mi nejakou "iphone" klavesnici pro android ? dik
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NECROMAN: netuším.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WABICEK: Outlook appka umi spravovat kontakty z Exchange tak, abych je videl i v People, SMS a pod? To bych zkusil.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NECROMAN: to ti musí syncovat kontakty tak appka v který máš exchange account
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RATTKIN: Pokud to železo stíhá.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: novější android je obvykle rychlejší, pokud to vydavatel nepo.... zkus to a uvidíš.
    TAP
    TAP --- ---
    TAP: mimochodem Adaptive icons (u aplikací, co to maj správně udělaný) už fungujou v poslední betě Nova Launcheru.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, je možné mít v telefonu (Android 8 Oreo) přidaný Exchange účet jen kvůli kontaktům, ale nemít ho v aplikaci Gmail pro emaily? Pro Exchange účet chci používat jen appku Outloook.
    Zkusil jsem daný účet nastavit v Gmailu jako "Sync-never", ale pokud provedu ruční sync, tak to syncuje i zakázané účty.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ok dik za info
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: praveze LineageOS je pokracovani CM, tak starsi verze proste nejsou..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATT: no jo, vidis to, na cyanogen sem zapomnel, dik, poguglim
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: tak tam dej nejakej starsi cyanogenmod..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATT: se toho trochu obavam, protoze to je Nougat, tak aby to nebylo jeste pomalejsi :)
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: s5 nemam, ale googl nasel ;)
    [LINEAGE] Galaxy S5 Mini Lineage OS 14.1, Nougat 7.1 ROM
    http://www.lineageosroms.org/forums/topic/galaxy-s5-mini-lineage-14-1-nougat-7-1-rom/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam