• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Oficiálně: Platební služba Android Pay přijde do Česka na podzim – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...luzba-android-pay-prijde-do-ceska-na-podzim/sc-4-a-1339685/default.aspx

    která banka to zavede jako první, snad k ní přejdu
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    WABICEK: díky, to je přesně to co jsem hledal :)
    nevypadá to zas tak složitě, ale doufal jsem že by to mohlo být ještě jednodušší, škoda že na to není nějaká appka třeba
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    co způsobuje, že některé hry, nebo appky obecně vypínají muziku (spotify) při zpuštění a některé ne? dá se to nějak nastavit?
    E42
    E42 --- ---
    ANS: Aha, tak je to možný, že to funguje ještě jinak, těžko říct. Aspoň že to (na tu chvíli .) zase nějak funguje.
    ANS
    ANS --- ---
    E42: ja dostal ota i srpen hec ;)
    E42
    E42 --- ---
    Pokud vám na Nexus 6 přestaly chodit OTA, protože jste zůstali na Nougatu a nedowngradovali jste na Marshmallow (viz E42), flashněte si alespoň srpnový (fungovat bude stejně nejspíš i aktuální zářijový) OTA manuálně. Před měsícem jsem sideloadoval srpnový OTA a dnes se mi po manuální kontrole na aktualizace nabídl zářijový OTA (dřív mi šly OTA jen manuálně). Zřejmě konečně sloučili obě řady aktualizací, takže OTA zase fungují na obou. Blbý je, že příští aktualizace bude dost možná poslední. Zářijovou je každopádně třeba doporučit, protože patchuje BlueBorne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAUNCHER: ale porad plati, ze Nexus 5X Launcher ty dots neumi, ze?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Ohledne "notification dots": Mam Oreo od dne viz [ LAUNCHER @ Android - otevřená mobilní platforma ] a funguje mi to vzdy a vsude.

    Podporuji mi to, namatkou: Gmail, YouTube, Fitbit, Calendar, DuoLingo...

    Miluji Oreo: Uspani notifikace tak aby se za hodinu znovu ozvala, inteligentni znovu-zapnuti WiFi podle lokace, vyssi vydrz baterie.

    Jeste bych si pral Pixel XL s podporou stylusu, alespon 8GB RAM aby bylo v cache vsechno a vzdy, slotem na microSD. Pak bych prestal remcat :-)
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: ty náhledy notifikací pod těma dots jsou zajímavý. ale přestupovat kvůli tomu nebudu, za chvíli to bude umět i Nova imho
    pixel launcher pro nepixeláky zde https://github.com/amirzaidi/Launcher3/releases
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: to bude asi tim. Pouzivate nekdo Pixel Launcher na Nexusu 5X? Prinasi nejake zmeny kvuli kterym stoji za to switchnout?
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    NECROMAN, RATTKIN: Mám Pixel i s jeho Launcherem a dots fungují u několika appek - Facebook, Instagram, Whatsapp třeba.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: neni to Jen u pixel Launcher?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jsou už nějaké appky co na Androidu 8 podporují Notification dots? Oreo už mám týden ale zatím jsem nikde žádnou neviděl, ani u aplikací od Google.
    MATTH3W
    MATTH3W --- ---
    SPM: ja jsem iphone nikdy nemel :D neni to pro me, co vim, tak duvod je rozdilne psani hacku, carek nad pismenky... nebo tak neco... ted bych kecal
    SPM
    SPM --- ---
    MATTH3W: v cem se lisi iphone klavesnice od cehokoliv, co je v androidech jako default?
    MATTH3W
    MATTH3W --- ---
    poradite mi nejakou "iphone" klavesnici pro android ? dik
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NECROMAN: netuším.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WABICEK: Outlook appka umi spravovat kontakty z Exchange tak, abych je videl i v People, SMS a pod? To bych zkusil.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NECROMAN: to ti musí syncovat kontakty tak appka v který máš exchange account
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam