• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: hm, ono to normalne nabehlo po tom prvnim flashnuti, ale vlezlo to do nakyho TWRP neboco, kde jsem zazmatkoval a nejspis neco zku...l, nevim...ty adb ovladace jsem zkousel a nic, nekomunikuje...jediny co muzu, porad to flashovat pres ten SPflashtool, ruzny verze firmware, ale proste furt se to tvari jako ze nabehne, ale je furt cernej display...no nic vic asi s mym skillem nedam, takze dik za snahu a jdu spis vybirat novej telefon.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: taky to může být když nemáš cmd spuštěné jako admin, nemáš drivery, neni ve fasbootu a nebo je to fakt umřelý.
    DOVE
    DOVE --- ---
    nic

    C:\Users\Candatze>adb devices
    List of devices attached


    C:\Users\Candatze>
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: google adb fastboot

    připojíš kabelem k počítači a píšeš přes příkazovku. můžeš to i flashnout ručně
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: fastboot mode je to vol+power? jo, to jsem delal asi tisickrat....myslim si ze to naskoci, ale je proste cernej display...sice reaguje na doteky vibracema, ale nevidim co se tam deje.

    adb?...to uz je na me moc hele :)...byl bych vdecnej kdybys me na to odkazal, mrknu a zkusim pripadne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: dostanes se do fastboot? přes adb to s počítačem komunikuje?
    DOVE
    DOVE --- ---
    Zdar, zkusim se tady zeptat. Asi jsem neco dojebal pro flashovani, foun jde zapnout, reaguje na tlacitka, ale vidim jen cernou obrazovku. V tom FlashTool je nejakej memory test, kterej mi vyhodil ERROR: NAND Flash was not detected!

    celej den googlim, ale nic kloudnyho jem nenasel....nakej tip co s tim?...nebo to je konecna?
    E42
    E42 --- ---
    Jsem se divil, že mi na Nexus 6 přišel zářiový update zrovna když jsem ho dál manuálně zkontrolovat! The “Check for Update” Button Now Always Shows Available OTA Updates on Nexus/Pixel Devices https://www.xda-developers.com/check-update-button-ota-updates/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: Android pay, nebo aplikace od banky
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    RATTKIN: bude jich několik ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: Google Wallet pořád nic v ČR - platba nabytým kreditem v telefonu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Oficiálně: Platební služba Android Pay přijde do Česka na podzim – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...luzba-android-pay-prijde-do-ceska-na-podzim/sc-4-a-1339685/default.aspx

    která banka to zavede jako první, snad k ní přejdu
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    WABICEK: díky, to je přesně to co jsem hledal :)
    nevypadá to zas tak složitě, ale doufal jsem že by to mohlo být ještě jednodušší, škoda že na to není nějaká appka třeba
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    co způsobuje, že některé hry, nebo appky obecně vypínají muziku (spotify) při zpuštění a některé ne? dá se to nějak nastavit?
    E42
    E42 --- ---
    ANS: Aha, tak je to možný, že to funguje ještě jinak, těžko říct. Aspoň že to (na tu chvíli .) zase nějak funguje.
    ANS
    ANS --- ---
    E42: ja dostal ota i srpen hec ;)
    E42
    E42 --- ---
    Pokud vám na Nexus 6 přestaly chodit OTA, protože jste zůstali na Nougatu a nedowngradovali jste na Marshmallow (viz E42), flashněte si alespoň srpnový (fungovat bude stejně nejspíš i aktuální zářijový) OTA manuálně. Před měsícem jsem sideloadoval srpnový OTA a dnes se mi po manuální kontrole na aktualizace nabídl zářijový OTA (dřív mi šly OTA jen manuálně). Zřejmě konečně sloučili obě řady aktualizací, takže OTA zase fungují na obou. Blbý je, že příští aktualizace bude dost možná poslední. Zářijovou je každopádně třeba doporučit, protože patchuje BlueBorne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam