• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MARI: aha. tak proc nepouzivat kazdou appku na jiny account? a az budes mit vic casu, tak udelej factory reset a nastav si celej telefon od znovu, proste tam mas neco blbe zaskrtnutyho, aspon tipuju.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MARI: Jak jsem psal - klient Nine. Umi tohle vse plus dost sikovnych veci navic. Ale je za penize.
    MARI
    MARI --- ---
    DRAGON: Já ale neřeším Gmail appku, jak jsem psala, tak ta funguje. Chtěla jsem tu systémovou appku "Email", na kterou jsem zvyklá, protože v ní mám svůj druhý (a používanější mail ze své domény a svého hostingu a který mi prozměnu nejde přidat do Gmail appky).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mas tam nastavenou nejakou pitomost, neznam snad nikoho, komu by gmail appka nefungovala..
    MARI
    MARI --- ---
    ARIAEL: Tak stejně nic. Tohle lze nastavit jen bez dvoufázového ověření, což nechci. Takže stejně nakonec zvolím jiného klienta.
    MARI
    MARI --- ---
    ARIAEL: Aha, sry, jak vidím Microsoft tak se mi ježí chlupy. Mrknu na to, dík.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MARI: Diky ze jsi to docetla. Dole je dodatecne nastaveni gmailu na jine typy imapovych aplikaci
    MARI
    MARI --- ---
    Mno, po zpětném zapnutí dvoufázového připojení mi klient E-mail vyhazuje hlášku, že bylo změněno heslo, ať zadám nové heslo. Takže jsem prakticky tam, kde jsem byla a jdu hledat jiného klienta.

    ARIAEL: Outlook nepoužívám
    MARI
    MARI --- ---
    Každopádně díky za podporu! :)
    MARI
    MARI --- ---
    DRAGON: Tak připojeno. V tom návodu je "Required sign-in", já to prozměnu zkusila zrušit a chytl se. Tak buď je ten návod špatně nebo je špatně ten klient.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nekam to odnes
    MARI
    MARI --- ---
    Teď mě ještě napadlo vypnout dvoufázoveé ověření a pustilo mě to na další nastavení, tedy SMTP. Pak zase stejná hláška. Předpokládám, že to ten gmail drží nějakým svým zabezpečením...
    MARI
    MARI --- ---
    DRAGON: Používám klienta, který je součástí systému, ten bohužel odinstalovat / znovu nainstalovat nejde. Další se mi moc instalovat nechtělo, už tak tam mám dost aplikací, které potřebuju, tak se to snažím minimalizovat. Nicméně jsem zkusila BlueMail a bez problému (ani jsem nemusela zadávat heslo, prostě mi nabídl připojit se k mému účtu a bylo to. Do Gmailového se přihlásím taky bez problémů, stejně tak přes Chrome (v počítači i v telefonu). Další účet v tom problémovém klientu mám, ten tam šel dát hned. Nastaveno to takhle taky mám, viz MARI. Přes nastavení IMAP se nedostanu dál. :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MARI: pokud si s tim uz nevis rady, dal bych to nekomu, kdo se v androidim nastaveni vyzna, jeste si to rozeseres vic.

    pripadne - zkousela si se sprihlasit na gmail z treba mobilniho chromu? a to ti funguje?

    odinstaluj emailovyho klienta a nainstaluj ho znova. Pak to funguje?

    mas spravny udaje? spravne nastaveny na spravnym miste?
    Gmail on Android
    http://pop2imap.com/gmail-on-android.php

    zkus jinou emailovou applikaci
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    TAP: Me to prehrava zatim vsecko.

    TOOMIX: Razeni podle abecedy me sralo na predchozim huaweim prehravaci, ten phonograph mi to sklada tak, jak to ma jit po sobe v tom albu.

    BTW sem chtel poslouchat youtube na autoplay a zistil sem, ze na to budu muset rootnout telefon, protoze google ma schvalne udelany, aby youtube nehral pri minimalizaci / na lock screenu, aby prodali nejakou sluzbu, ktera v podstate tohle dela a stoji $6 mesicne nebo kolik.
    Mezi tim si likviduju datovej limit Soundcloudem. Spotify SUCKS.
    TAP
    TAP --- ---
    LAAZI: taky bych ho rád používal, bohužel mi z neznámýho důvodu nepřehřeje některý běžný mp3, který jinde v klidu hrajou
    MARI
    MARI --- ---
    Používám ho na Macu doma i v práci a bez problémů funguje. V telefonu prostě odmítá, přitom Gmailov ýklient se chytl hned. :( No, v nejhorším začnu používat ten gmailovej, ale ten mi příjde trochu nepřehledný.
    MARI
    MARI --- ---
    Nastavení > Přeposílání a protokol POP/IMAP > Přístup IMAP: "Stav: IMAP je aktivní."

    MARI
    MARI --- ---
    ARIAEL, DRAGON: Prábě že to mám povolený (zeleně svítí slovo "Aktivní")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam