• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MARI
    MARI --- ---
    ARIAEL, DRAGON: Prábě že to mám povolený (zeleně svítí slovo "Aktivní")
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HORST_FUCHS: používám Pi Music Player, složky umí a řadí podle abecedy
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    HORST_FUCHS: Ja sem to tu nedavno resil, nakonec pouzivam ten Phonograph.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HORST_FUCHS: stahni si Mp3 Folder Player (pokud mozno za euro tu jejich placenou verzi, existuje ale i Lite), je vybornej, skvele customizovatelnej (napriklad si oznacis SD/Music za root folder prehravace a bude se ti vzdy zapinat tam atd atd) a je rychlej, s moznosti nastavit si milion veci, atd)
    a pro lidi, co s telefonama moc neumej, je velmi prehlednej

    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.zorillasoft.musicfolderplayer&hl=cs
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEKASON: to zalezi na konstrukci telefonu a na tom zda prehravac chape ze ma zmenit rozliseni.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Dotaz: Kdyz mam tablet s rozlisenim 1200x800 a pripojim ho pres HDMI k televizi, muze mit vystup full HD nebo je to omezeny prave tim nativnim rozlisenim na 1200x800?


    HORST_FUCHS: Pokud poslouchas hudbu podle slozek, je imho nejlepsi PlayerPro.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MARI:
    1: gmail klient umi mnoho uctu i typu najednou - vcetne exchange. Tim spise varianta jmenem Inbox.
    2: Tohle musi byt explicitne povoleno na webu gmailu. Defaultne je to zakazany.
    3: Aplikace Nine umi poresit mnoho veci, ktere se tezko hledaji jinde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MARI: to umi i ta gmail apoka, mam pod ni 4 ucty. pravdepodobne zadavas neco spatne a nebo mas tu sluzbu zakazanou
    MARI
    MARI --- ---
    Potřebovala bych poradit, jak přidat gmail do klienta v telefonu. Nechci ten Gmailovej, protože mám ještě další email a chci to mít v jednom klientovi. I když přidám účet a zadám email + heslo + IMAP + port + SSL správně, tak stejně mi telefon zahlásí: "Nastavení selhalo. Možné důvody: Uživatelské jméno nebo heslo není správné. Služba IMAP/SMTP je zakázána. Službu povolte a zkuste to znovu. Podroné informace získáte od poskytovatele e-mailových služeb." Všechno mám správně nastavené (dívaly se na to už troje oči), ale pořád to hlásí tuhle hlášku. Nemůže být chyba v klientovi? Setkali ste se s tím někdo? Mám telefon Huwei P7.
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: jo romky byly v poradku, po tom flashi to normalne fungovalo, pak jsem dal ten restart a asi se to nak poskodilo
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: dával si tam správné romky? jestli to nechybí driver na displej
    DOVE
    DOVE --- ---
    RAINBOF: ja ten telefon normalne vidim ve windows...vidim uloziste i s obsahem a jak jsem psal, reaguje na dotek, tlacitka hlasitosti jdou, takze ten telefon asi funguje, ale display se "rozsviti" jen do cerne...nevim no
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOVE: reboot je std odchod. tim se to nerozbilo.
    DOVE
    DOVE --- ---
    RAINBOF: ne, root jsem nedelal, z toho twrp jsem chtel jen vylezt a dal jsem nakej reboot nebo restart uz nevim a tim zacly nize popsane trable...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOVE: twrp je neco jako grub je to jen zavadec. netreba zmatkovat.
    nezkousel jsi to rootnout ? mohl by pomoci unroot.
    DOVE
    DOVE --- ---
    WABICEK: "krci rameny"....projel jsem net, nejaky zakladni veci jsem pochytil, ale jedu podle instrukci a nic nefunguje, takze adb, fastboot, bootloader, preloader...uz se mi kouri z palice :)...diky panove, ale kaslu na to
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: hm, ono to normalne nabehlo po tom prvnim flashnuti, ale vlezlo to do nakyho TWRP neboco, kde jsem zazmatkoval a nejspis neco zku...l, nevim...ty adb ovladace jsem zkousel a nic, nekomunikuje...jediny co muzu, porad to flashovat pres ten SPflashtool, ruzny verze firmware, ale proste furt se to tvari jako ze nabehne, ale je furt cernej display...no nic vic asi s mym skillem nedam, takze dik za snahu a jdu spis vybirat novej telefon.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: taky to může být když nemáš cmd spuštěné jako admin, nemáš drivery, neni ve fasbootu a nebo je to fakt umřelý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam