• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KORKMAZ: No tahle vec neni na jednu aplikaci, ale na hodne ruznych aplikaci a nikdo nevi co skutecne dela. A s jejima pravama by jsem se divil, kdyby delala "jenom to" co rikaji ze dela.
    Takze o bezpeci nemuze byt v zadnem pripade rec.
    Tohle je pro fakany, ktery s tim crackuji hry na ktery nemaji penize. Predpokladam, ze kdyz ma nekdo auto tak ma i par dolaru na pripadnou aplikaci aniz by musel vystavit celou vec buhvi komu - a zvlast u auta - no nevim co vsechno na tom budes mit poveseny, ale musi byt dobry pocit to vystavit neznamym hackerum do internetu...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    ARIAEL: Dostal jsem radu, že tak jde cracknout jednu aplikaci na adaptaci funkcí v autě, která normálně stojí celkem dost peněz.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KORKMAZ: neni to bezpečný
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KORKMAZ: Tak proc tam cpes warez?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BUNDA: ja ho mam taky a jsem nadmiru spokojen a i vodotesny je :D
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BADHORSE: kamarád ho má a je nadmíru spokojen.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DRAGON: ja bych si vzal oneplus 5
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Aplikace Lucky Patcher - je to bezpečný nebo ne? Nechce se mi do novýho telefonu moc cpát aplikace z neznámých zdrojů, respektive je tam mám ještě defaultně blokované.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Řeším problém s telefonem Huawei P9 (A 7.0) - po vypnutí datového připojení mi v horní liště začne problikávat ikona Whatsapp (kontrola nových zpráv) a v ten okamžik je telefon téměř nepoužitelný, jelikož horní lišta nejde stáhnout a problikává ... musím tedy do nastavení a aplikaci ručně ukončit, případně zapnout data. Reinstalaci Whatsappu jsem samozřejmě zkusil udělat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WABICEK: u mne je to bohuzel zasadni vec, diky dobrymu fotaku v mobilu sebou min taham dvoukilovou zrcadlovku :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    DRAGON: jo to je věc kterou moc neřeším
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WABICEK: na tu sem koukal taky, ale ma otresnou kvalitu fotek, takze tim to pro me haslo. bohuzel, nokie sem mel vzdycky rad.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jenom pět appek navíc? jsem koupil nokii 6 a to je panečku čistej android, jediné dvě negooglí jsou foťák a nokia support.
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: zatím jediný, co mě štve, je, že při vyhledávání jména pro volání pomocí T9, to neumí hledat v českých znacích ... jinak jsem s tou G6 hodně spokojenej
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: I see... hm, tak to zni zajimave, dekuji
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: LG G6 jsem koupil před cca měsícem a narozdíl od HTC, Huawei, Sony, Samsung (který jsem měl čest poznat) je v podstatě úplně prázdnej ... je tam asi 5 appek od LG a jinak nic ... dokonce ani takový ty klasiky jako facebook, twitter, dropbox tam nejsou :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: strasne drahy. Dam sanci tomu LG, ale slysel sem teda ze LG maj v sobe hrozne moc pozmenenej android a hrozne moc balastu navic.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Tak iPhone 8 nebo X. Možná LG V30 by mohlo jít akceptovat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAD_MAN: mrknu, dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: fakt si myslis ze bych si ted koupil od samsungu telefon za 16 tisic? po jejich tomhle failu? dobre ty :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: S8 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam