• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OVECKA_MJ: já mám zálohu do google photos a všechno mám online, včetně historie úprav, dostupné i na kompu. Fotím spíš foťákem než mobilem, tak pro mě nedává smysl to dělat jinak, to je moje specialita
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kupuju novej telefon a chci přesunout data z karty z jednoho telefonu na druhej .)
    Největší problém mám s přesunem fotek, chci aby se jim zachoval datum úpravy fotky, aby se v galerii řadily přesně stejně jako teď...
    Nějaký tipy? .)
    Už si vůbec nepamatuu, jak jsem to dělal naposled
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIRUS_23: jde to pres Xperifirm/flashtool ale musis mit zapnute v tom telefonu v Developers moznost USB debuging.
    VIRUS_23
    VIRUS_23 --- ---
    zdravim, nevite nekdo jak preinstalovat android pres zamknuty displej. Jedna se o sony xperia Z5 compact. predem diky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: o tom nic nevím, MIUI má sice k čistému androidu daleko, ale zase řeší prakticky všechny běžné potřeby. A pro fanoušky tam lze flashnout LOS, RR, AOSP atd.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: dik. jen takova vzpominka...neni nahodou Xiaomi ten vyrobce, co mu nasli nejakyho bitcoin minera v zakladu a ma uplne nacpany android blbostma? nebo si to s nekym pletu?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: Xiaomi Redmi 4X (5") nebo o cca 200,- přes limit Xiaomi Redmi Note 4 (5,5").
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    poradite kamaradce mobil do 4000 s androidem? Musi mit Dual Sim.

    Huawei P8 Lite 2017? Nebo je neco lepsiho? :)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    E42: ok.. díky..

    -----------------------------------------

    v tom případě, nevíte někdo, jak jsou na tom nové japonské xperie? konkrétně mi jde o XZ, a koukal jsem zatím do servisního menu Softbank verze, která má Bootloader unlock allowed: no
    tak trochu doufám v docomo, ale nejdřív musím najít nějaký bazar, kde mi dovolí do toho servisního menu kouknout.. ^_^
    E42
    E42 --- ---
    8BB76E1: Pokud vím, tak vůbec nezávisí.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nevíte někdo, zda Bootloader unlock allowed status závisí na simlocku? jinými slovy, pokud mi operátor odemkne simlock, půjde pak odemknout bootloader?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :)

    Fotogalerie: První smartphone světa vznikl už v době, kdy samotné mobilní telefony byly...
    https://mobil.idnes.cz/foto.aspx?c=A171008_150950_telefony_vok
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    cvicne jsem zkusil prekladac odinstalovat - jestli treba to context menu nema fixni velikost 3 polozky, a kdyz jsou nainstalovany vedlejsi aplikace, ktery si tam muzou svoji moznost pridat, tak vyblokujou "search"

    ale neni to tak. proste mi odtamtud jen zmizela moznost "prelozit", a zbylo tam sdilet a hledat na wiki.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    aha, takze pravdepodobne zalezi jak na romce, tak na appce.. ja tam mam (pokud muzu soudit) vicemene cistej android (zadny zvlastni gui), takze mozna je otazka, jestli je to standardne v tom keepu (cekal bych ze jo, ale..)

    kazdopadne z uzivatelskyho hlediska to customizovatelny zrejme neni, podle toho co pisete.
    HULIK
    HULIK --- ---
    E42: Pouzivam na poznamky GNotes a tam take nemam "vyhledat na webu" :-(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo zrejme to bude asi i o aplikaci, ale zaklad je to mit v systemu coz v AOSP je
    E42
    E42 --- ---
    Třeba v Inoreaderu ale jo. Záleží tedy zřejmě i na aplikaci.
    HULIK
    HULIK --- ---
    HOUMLES: Sorry myslel jsem ze mu tam chybi to "translate"
    E42
    E42 --- ---
    HOUMLES: Tak jednoduchý to nebude, v Keepu to nemám na Nexu 6...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HULIK: ale tady nejde o prekladani, bavime se o tom vyhledavani .. to je default v android, ale samozrejme kazdej vyrobce romky si to muze odebrat z nejakyho duvodu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam