• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    HONCKA: zkus DW dialer... Je tu uz dlouho a naucil se toho fakt hodne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONCKA: Google dialer to nezobrazuje? když volá neznámé číslo , tak to firmu dohledá na internetu, nevím jak je to když je firma vyplněná u kontaktu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HONCKA: tohle má MIUI v základu, co je to za telefon?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Můžete mi doporučit nějakou telefoní aplikaci, která umi zobrazi, když někdo volá kromě jména i organizaci? Mám asi 800 firemních kontaktů z cca 60firem a potřeboval bych vědět, když mi někdo volá z které je firmy.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HONCKA: tak to je jenom o nokiackym launcheru
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    OVECKA_MJ: win 10 + TC + zapnout zachovani atributu souboru
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    jde nejak nastavit gmail, aby mi cislo u spusteci ikony zobrazovalo celkovy pocet neprectenych emailu u vsech uctu a ne jenom u primarniho?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    OVECKA_MJ: Ja to kopiroval vzdy pres ADB a nikdy mi to nerozhazelo pořadí. Nexus / Pixel, galerie F-Stop ( a kdysi Quick Pic ). Minimalne by mohlojit razeni podle data vytvoření a ne dle změny.
    Jak to mají ostatní vyrobci a jejich galerie netuším.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OVECKA_MJ: Aha, to bys na tom druhým musel mít nejlépe SSH server; to by teoreticky jít mohlo, ale prakticky jsem android-to-android kopírování nezkoušel. Taky jsem myslel, že "z karty" znamená "ze SD karty" a ne "z interního úložiště"; rsyncem takhle kopíruju z jedný SD karty lokálně na jinou.

    Což mě napadá - uměl by ten telefon připojit externí storage? Pak by to mělo jít zkopírovat z toho interního...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v total commanderu to nech zavalit vcetne meta. pak ten archiv prehraj na novej fotak (a strongly ti doporucuju na ext sd abys s tim priste nemel tohle zbytecny jebani) a pak to v tom novym rozbal. ale imho se ti stejne zacnou ukazovat soubory podle casu rozbaleni na sd.. uz to imho stejny mit nebudes. aspon si tim udelas zalohu.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JIMX: já to takhle kopíroval na flashku pomocí mobilního Total Commandera.
    JIMX
    JIMX --- ---
    OVECKA_MJ: ni, sakramentsky mtp ... "zlatý" mass storage ... co zkusit nějakej mobilní file manager (třeba tc) jestli by to neuměl zkopírovat včetně metadat na sd kartu ...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    JIMX: nope, to upravuje metadata souborů... Stejně jako FTP přenos, samba, a adb transfer
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PISKVOR: v telefonu v konzoli rsync mám, ale jak napojim jeden na druhej?
    Jak na tom druhém povolim spojení a nebo vytvořím user/pass?
    Nemám ho ještě v ruce, tak se ptám a nemůžu zkusit
    JIMX
    JIMX --- ---
    zkusil bych oba prostě připojit k pc a přes průzkumníka překopírovat ... a uvidíš ...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    JIMX: sry, interní paměť je přesnější
    JIMX
    JIMX --- ---
    OVECKA_MJ: pises "data z karty" ...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    JIMX: kartu?... Píšu někde něco o SD kartě?....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OVECKA_MJ: rsync by měl kopírovat všechno, včetně metadat, ale nevím, jak moc kompletně funguje na Windows.
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: info = imho
    JIMX
    JIMX --- ---
    OVECKA_MJ: info když to vezmeš čtečkou karet přes pc, tak to zůstane tak, jak chceš ... a nebo prostě vyndat kartu ze starého a dát do nového :-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    RATTKIN: děkuju... ale na tohle jsem se vůbec ale vůbec neptal :/
    zkusím to jinak

    Jak PŘEKOPÍROVAT data z telefonu na telefon se zachováním datumu úpravy souboru?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OVECKA_MJ: já mám zálohu do google photos a všechno mám online, včetně historie úprav, dostupné i na kompu. Fotím spíš foťákem než mobilem, tak pro mě nedává smysl to dělat jinak, to je moje specialita
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam