• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    ANDREJKA: možná zkusit jinou kartu.. moje xperia zr mi během krátké doby dvě karty zničila. až současná adata tam drží už tři roky.
    (paradoxně, když jsem googlil, našel jsem topic na xda, kde někomu zas odešla adata, a fungovala mu ta, co odešla mně.. někdy prostě určitá kombince telefonu a karty nefunguje dobře..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    takze Apex... dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: nejde neni to theme.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, nekdo s Xiaomi, tusite jak vypnout to jejich ikonkovy theme? Rad bych aby menu vypadalo jak klasickej android, nevite jestli to jde?
    diky
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    HONCKA: zkus DW dialer... Je tu uz dlouho a naucil se toho fakt hodne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONCKA: na webu píšou, že na pixelu to ukazuje company
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONCKA: ja mám taky pocit že se firma u uložených kontaktů nezobrazuje, to je divný.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TOOMIX: Nokia 8 (čistý android)
    RATTKIN: Když volá neznámé, tak to zobrazí, ale v drtivý většině mě volají zákaznící, co máme ve firemním adresáři, outsourcuju IT pro SBS a je mi trapný se ptát každýho druhýho, z který firmy volá.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONCKA: Google dialer to nezobrazuje? když volá neznámé číslo , tak to firmu dohledá na internetu, nevím jak je to když je firma vyplněná u kontaktu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HONCKA: tohle má MIUI v základu, co je to za telefon?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Můžete mi doporučit nějakou telefoní aplikaci, která umi zobrazi, když někdo volá kromě jména i organizaci? Mám asi 800 firemních kontaktů z cca 60firem a potřeboval bych vědět, když mi někdo volá z které je firmy.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HONCKA: tak to je jenom o nokiackym launcheru
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    OVECKA_MJ: win 10 + TC + zapnout zachovani atributu souboru
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    jde nejak nastavit gmail, aby mi cislo u spusteci ikony zobrazovalo celkovy pocet neprectenych emailu u vsech uctu a ne jenom u primarniho?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    OVECKA_MJ: Ja to kopiroval vzdy pres ADB a nikdy mi to nerozhazelo pořadí. Nexus / Pixel, galerie F-Stop ( a kdysi Quick Pic ). Minimalne by mohlojit razeni podle data vytvoření a ne dle změny.
    Jak to mají ostatní vyrobci a jejich galerie netuším.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OVECKA_MJ: Aha, to bys na tom druhým musel mít nejlépe SSH server; to by teoreticky jít mohlo, ale prakticky jsem android-to-android kopírování nezkoušel. Taky jsem myslel, že "z karty" znamená "ze SD karty" a ne "z interního úložiště"; rsyncem takhle kopíruju z jedný SD karty lokálně na jinou.

    Což mě napadá - uměl by ten telefon připojit externí storage? Pak by to mělo jít zkopírovat z toho interního...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v total commanderu to nech zavalit vcetne meta. pak ten archiv prehraj na novej fotak (a strongly ti doporucuju na ext sd abys s tim priste nemel tohle zbytecny jebani) a pak to v tom novym rozbal. ale imho se ti stejne zacnou ukazovat soubory podle casu rozbaleni na sd.. uz to imho stejny mit nebudes. aspon si tim udelas zalohu.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JIMX: já to takhle kopíroval na flashku pomocí mobilního Total Commandera.
    JIMX
    JIMX --- ---
    OVECKA_MJ: ni, sakramentsky mtp ... "zlatý" mass storage ... co zkusit nějakej mobilní file manager (třeba tc) jestli by to neuměl zkopírovat včetně metadat na sd kartu ...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    JIMX: nope, to upravuje metadata souborů... Stejně jako FTP přenos, samba, a adb transfer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam