• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    GREVE
    GREVE --- ---
    RATTKIN: Den hledání čeho?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GREVE: nechápu že používáš Outlook, za ty léta jsem zjistil, že tohle je chování, které se prostě občas vyskytuje, dokud tomu nedáš den hledání.
    GREVE
    GREVE --- ---
    ZUZU: Nastavení Outlooku se nějakým zázrakem už povedlo. Prostě to po desátém pokusu najednou začalo fungovat, bez změny čehokoliv...
    Teď řeším spíš to, že mi Outlook nechce stahovat a otevírat e-maily, ale pouze při připojení přes wi-fi! Když jsem připojený přes 4G, e-maily se normálně stahujou. Fakt nechápu.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    RATTKIN: urcite to bude funguvoat vsude kde mas bezkontaktni terminal. Ja bydim v Londyne a uz si skoro nedokazu predstavit platit jinak (do vyse 30£).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BADHORSE: asi nejseš v česku? mě to jen tak zajímá kde všude to bude fungovat
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    GREVE: kolik máš volného místa v interní paměti? pokud pod 500 mb mohlo by to být i tím => něco odinstalovat....
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    RATTKIN: uz platim neco pres rok..co potrebujes vedet? :D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    tak hoši, kdo už platil s android pay?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Nedávno mi umřel N5X. Koupil jsem Pixel a po naťukání google acc jsem mel téměř všechno zpátky ( včetně sms ). Jen Telegram a WhatsApp ( bohužel ) bylo potřeba ručně aktivovat / přihlásit.
    GREVE
    GREVE --- ---
    Tak oprava. Ono se leccos zachovalo, u některých aplikací docela dost, ale u některých vůbec. Možná to souvisí s tím, že se mi nějak podělala SD karta a nejde ani načíst, ani zformátovat.
    Největší problém je teď Outlook - nastavení se úplně smazalo, ale nejde s tím nic dělat, hned po zadání e-mailové adresy to hodí chybu a spadne. Takže nevím, jak dál (reinstalace nepomáhá).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREVE: a proc sis ty aplikace nejdriv manualne nezazalohoval? neni jich moc, co by to neumely. je to otazka par minut a pak to po cisty instalaci das obnovit.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    GREVE: Jojo, tohle Google nebyl schopnej za celou dobu vyresit. U iPhone to funguje dokonale.
    GREVE
    GREVE --- ---
    Tak jsem telefon resetoval, zkusil dát obnovení ze zálohy a je to peklo. Stáhly se všechny aplikace, které jsem měl předtím, ale to je tak všechno. Kompletní nastavení a data aplikací jsou pryč. Strašný :-(
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    tohle je přesně věc, která spíš nefunguje než naopak. hlavně že google má asi deset messengeru, ale udělat funkční backup ne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GREVE: pokud máš google účet, tak by se nastavení aplikací mělo obnovit. Pokud ale máš aplikaci, která má hodně nastavení a má nějakou backup funkci, radši backup udělat ručně a dát na google disk
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAKROUSEK: to neni tak uplne pravda, backup musi mit aplikace od autora povoleny
    KEJML
    KEJML --- ---
    MAKROUSEK: Jen je třeba doufat, že součástí záloh není i ona chyba ;)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GREVE: Pokud mas aktivovanej google backup aplikaci, proste se prihlasis do sveho google uctu a telefonek si vsechno nainstaluje i nastavi.
    GREVE
    GREVE --- ---
    RATTKIN: No, zkusím, uvidíme. Poradil bys mi prosím, jakým způsobem pak po resetu telefon co nejrychleji uvést do původního stavu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GREVE: tvrdý reset do továrního nastavení a pokud to nepomůže, tak reklamace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam