• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANS
    ANS --- ---
    E42: ze to nikdo nechce asi nebude nahoda ;)
    E42
    E42 --- ---
    Nechcete někdo? Je jedna celosvětová verze s českým LTE. Kdyby mi teď chcípl Nexus 6, moc neváhám. https://m.gsmarena.com/essential_phone_now_just_usd_400-amp-28444.php
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: máš samolepku na mobilu nebo jde nějak zkopírovat do mobilu?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RATTKIN: diky, slecne skace stav baterie ze 2% na 23 behem minuty, ruzne nabijecky a stejne, zkusim testovat
    EXX
    EXX --- ---
    PRUSATKO: battery hd pro
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PRUSATKO: analýza baterie je problém, protože se kapacita nedá přímo zjistit, musí se odhadnout z napětí.
    Napětí ale závisí na odběru (proud) a teplotě a dalších faktorech.
    Proto historické zaříení měli indikaci stavu baterky jen jako například čtyři nebo pět čárek.
    Android má interní databázi, takovou tabulku různých hodnot a podle toho odhaduje stav baterie.

    pokud ti vydrží mobil dramaticky méně, může to být divoká aplikace, která pořád točí procesor, systém nemůže spát a tím sežere i baterku. Pozná se to třeba podle toho, že mobil hřeje, na to jsou různé programy.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Jaky nastroj/app byste mi doporucovali pro analyzu stavu baterie? Dik
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: nic = nfc ... blbá autokorekce
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: asi si to pletu s KB
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: ne, pres o2 to nemeli ... u o2 to bylo pres nejakou extra sim s nic, ČSOB umělá jako první využít nic chip ...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RATTKIN: Ne problem. Feature. Stejne jako kdyz clovek chce outlookovyho klienta, taky musi udelat nejaky slozitejsi zamykani. Ktere treba ja z duse nesnasim, takze bohuzel, Android Pay neni pro me.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: web nedávno předělali a furt je hrozný, to máš pravdu.

    Mě stačí že převody a vedení účtu se neplatí, služby žádné nepoužívám. taky byla pro mě výhoda, že kurýr přijel k nám domů, v naší díře má pobočku jen spořka a tu nechci.
    jo a jsme s manželkou společný účet, ale kartu máme oba, to asi ne každá banka má v ceně.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MAKROUSEK: prstem to jde velmi dobře, ale musí být dobrá čtečka, která vezme prst na první pokus,a musí být na dobrém místě kde se to pohodlně zmáčkne.
    to vypadá na problém s telefonem, ne problém android pay.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: Jo ty byly napřed. ale jako banka mi nevyhovuje, a ty NFC platby byly jen přes operátora O2, ten mám taky na Black listu.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    JIMX: A nefungující když prijde nova verze androidu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RATTKIN: A navic se musi jako zamykani nastavit otisk prstu, vzor nebo PIN. Tedy i kdyz jsem si kartu zaregistroval, Google mi ji zase vymazal, protoze kvuli takovyhle picovine nebudu mrhat svym zivotem na slozity odemykanj telefonu.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: ČSOB ma appku s podporou prstu, včetně potvrzování plateb v IB z PC a plateb přes NFC dávno před tím, než se mluvilo o tom, ze vůbec bude android pay u nás :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    RATTKIN: mbank účet mám spící. udělal jsem si ho protože mi nabídli tuším pětikilo za založení. vyzkoušel jsem a fakt ne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: ja po mnoha letech od mbank odesel, otresna banka, strasnej web, hrozny sluzby, platis uz opet skoro i za bezny veci, nikdy vic.

    jinak dik za seznam vyhod, mne to moc vyhodny neprijde, ja sem asi spatna cilovka. Navic odmitam poskytovat informace o googlu o tom, co vsechno kupuju a platim. To uz je na mne moc.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RATTKIN: moneta má podporu pay taky a nejsou to takoví mamtáci jak mBank.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam