• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Videl bych to tak ze ji spis bude vadit a škodit nějaký extrem, jako hrani a dobijeni ( hodne tepla ). Velke vybijeni ( do 0 ) a podobne. V N5X po 2 letech s rychlonabijenim a kapacita sla dolů minimálně.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    JIMX: z té mojí nabíječky, asi.. ^_^ ale já ji jen někde našel, a je taková hezká malá, tak ji používám..
    (iphone má manželka, ale já bych to nechtěl, už jen kvůli absenci nfc)
    JIMX
    JIMX --- ---
    E42: LOL ... kde jsem vzal iphone? :-D
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Nehledě na tom, že 8BB76E1 nenabíjí iPhone...
    JIMX
    JIMX --- ---
    hm obdobně velky lg g6 ma 3,3Ah ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    BUNDA: ty jo, nojofakt ... i kdyz ted jsem našel na iP7, ze ma 2750mAh ... tak to pak jo no :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JIMX: vtipálku :D 5S, 6S a SE mají mezi 1500-1700mA novější už o něco více, ale 5000mA?
    JIMX
    JIMX --- ---
    8BB76E1: 1A za 2,5 hodiny nabijes necelých 2500mAh ... pochybuju, že iphone ma tak malou kapacitu baterky ... to spis bude 5000, coz spis odpovida tem 2A nabijecimu proudu ...
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    RATTKIN: no pro jistotu asi zůstanu u 1A iPhone nabíječky.. ^_^ tou to trvá cca 2 a půl hodiny, což je hezké.. raději bych trochu nadstandardní životnost.. zr mám něco přes tři roky a na baterku si stěžovat nemůžu..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    8BB76E1: Nexus 5x se nabíjí docela rychle s žádné problémy po roce zatím nepozorují. předpokládám, že počítají s tím že baterie že vydrží ten standardní rok-dva
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    8BB76E1: tak z principu je nabíjení menším proudem (delší dobu) k baterce šetrnější, ale o kolik to prodlouží živototnost je závislé i na dlaších faktorech využití.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    BUNDA: tak kdyby ty telefony nebyly lepené, tak to neřeším.. přecházím z xperie zr (která má ještě vyměnitelnou baterku) na xz.. No a pokud nepoužívání qc prodlouží její životnost, tak to používat nebudu..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    8BB76E1: pro koho to je killer feature, tak ten nejspíš bude mít na novou baterii či telefon.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    jaký máte názor na Quick Charge z hlediska životnosti baterie? co jsem četl ten princip, tak asi bude dostávat dost zabrat..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LACHAUER: asi nejlepší možnost: play má teď rodinný účet.

    kdysi jsem něco takového dělal a app se dali sdílet, ale bylo to hrozně pomalé
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LACHAUER: Podle me je hra vazana na ucet, nikoli na zarizeni. Neboli kazdy ucet uvidi uplne jine appky (ne jako ve Windows).
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Hele úplně debilní dotaz, ale prostě to nevím, tak se ptám, sorry:

    Kupuju dětem tablet. Bude na něm kromě mého účtu ještě jeden "dětský ", aby se mi s nima nepletly historie v youtube atd. Tedy dva uživatelé.

    Dotaz zní: když budu kupovat nějakou hru, musím ji kupovat "z jejich účtu", nebo můžu na svůj a budou k ní mít přístup všichni uživatelé zařízení? Předpokládám to druhé..

    Jo a bude tam snad android 7. Díky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MIKEKT: Neni, bohuzel. Karta je zasifrovana tim strojem, do ktereho jsi ji dal. Smula.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MAKROUSEK: a je nejaky jiny zpusob jak se dostat k damu, nez to stahovat pres mobil? kdyz to dam do ctecky, tak data nevidim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam