• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: tady je otazka co tam pujde nainstalovat. je tam slabsi podpora apek kdyz to je Android TV. ja bych tam chtel chrome prohlizec a treba i mobilni banku a dalsi, abych tim mohl nahradit stary pocitac u rodicu.
    SMOKY:
    HANZO
    HANZO --- ---
    Mám nvidia shield a je to fajn
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: třeba protože chce mít někdo box, kterej má normálnější remote, má možnost zařízení vypnout a má s ním víc možností? o vykonu nemluvě


    Xiaomi Mi box 4K Review , Is it better than the Chromecast Ultra and Nexus player ?
    http://www.youtube.com/watch?v=9_TI2kjCS70
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Nakej důvod proč kupovat tohle a nekoupit za litr místo toho Chromecast?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MIKEKT: Mám už asi tři roky Minix NEO X-8H a spokojenost. Co bych ale kupoval dnes nevím, možná bych sáhnul po něčem levnějším.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKEKT: Chtel bych to vyuzit i jako android krabicku na prohlizeni fotek, serfovani po netu a mozna i internet banking ( KB apku - nainstalovat pomoci apk)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    android krabicka k tv. mate neco vyzkouseneho?
    EVOLVEO MultiMedia Box M4, Quad Core multimediální centrum - Multimediální centrum | Alza.cz
    https://www.alza.cz/evolveo-multimedia-box-m4-quad-core-multimedialni-centrum-d5118761.htm
    Xiaomi Mi Box 3
    https://xiaomimobile.cz/xiaomi-mi-box-3-globalni-verze.html
    nebo neco z ciny? radsi bych bral asi neco se zarukou
    ted ctu nejaky recenze a ten mi box je jako android TV a nejdou tam nainstalovat vsechny apky z google play. nevite jak jsou na tom ostatni? treba ten evolveo?
    Díky
    HANZO
    HANZO --- ---
    HULIK: jo, to jsem právě všechno zkoušel. Jakmile to vypnu u jednoho účtu, vypne se to vsechno
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    AXTHEB: Asi mam nejakej placenej bug, kontakty mam cisty, i dival jsem se do uctu na google, jestli jsem to nahodou nekoupil a tuhle aplikaci tam nemam
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HONCKA: Zajímavé, já jsem to teď zkusil a například na stránkách s informacemi o kontaktech reklamu mám. A platit se dá buď dvacka na měsíc, nebo se za 40 korun dá pořídit půl roku, za stovku natrvalo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HONCKA: a na reklamu si taky nepamatuju, ze bych narazil
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JIMX: ja to pouzivam cca 2 mesice, nezaplatil jsem ani floka a na predplatny jsem nenarazil, ted jsem prochazel menu a nenasel jsem vubec volbu, i kdybych chtel jak neco platit
    JIMX
    JIMX --- ---
    HONCKA: ale furt s predplatnym ... :-(
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JIMX: používám http://www.getdrupe.com/
    Teď k tomu v posledním updatu přidali i income call screen, kde to u příchozího hovoru zobrazuje u kontaktu i firmu, hurá :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: Podle me nesmis vypinat historii polohy jako takovou, ale jen ty zarizeni.
    Mas tudle obrazovku:

    Nech u vsech uctu historii zapnutou a jen vypni u tech uctu to zarizeni.
    Jen u uctu kde chces aby se ti zaznamenavala tak nech to dane zarizeni zapnute.
    Ucty menis uplne nahore tou malou sipkou dolu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    HULIK: no, u mne to skvěle nefunguje
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: mam tablet kde mam dva ucty a mobil kde mam jen jeden z nich. Mobil na svem uctu ma historii zapnutou a nevidim pohyb tabletu, ktery ten ucet take ma. A tablet ma historii polohy na tom svem druhem ucty. Funguje to skvele. U kazdeho uctu si zaskrtavas ze kterych zarizeni bude brat polohu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    HULIK: to právě nefunguje. protože se vypnou všechny ucty
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: pokud si na zarizeni zapnes mapy google, v nich "nastaveni", pak "nastaveni polohy google", tam uplne dole "historie polohy google" tak tam mas uplne nahore vyber uctu a pod tim povoleni ci zakazani pro jednotliva zarizeni na kterych je dany gmail ucet vyuzivan.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Ahoj,
    potřeboval bych poradit s monitorováním polohy uživatele v Google Maps.
    Mám v telefonu několik gmailových účtů (android 7), ale historii polohy můžu buď u všech vypnout nebo u všech zapnout. Dá se to nějak pořešit, aby historie fungovala jen pro jeden účet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam