• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Mně by se líbil, ale Nexus 6 ne a ne chcípnout a vlastně mi na něm, možná kromě tiskátka na prsty, nechybí nic, co by odůvodňovalo změnu. Spíš naopak, skoro všechny potenciální náhrady z N6 by byly v něčem downgrade. A teď do toho ta divná móda displejů 2:1, když na tom člověk kouká na seriály v 16:9 a z rozměrů telefonu vadí víc délka než šířka...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Essential PH1: obrovský displej, ale mobil je menší než n5x.
    Displej je hodně saturovaný a fakt brutálně velký.
    chodí to hodně rychle. Instalace všech apek, která na n5x trvá snad půl hodiny je tady asi za 2 minuty
    Bál jsem se, že titano-sklokeramické tělo bude v ruce klouzat, ale drží dobře.
    za stejnou cenu jsem mohl mít první pixel, no myslím že tohle je lepší. Jen ta USA záruka asi bude problém, snad ji nebudu potřebovat.
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jaký máš z PH-1 dojmy?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN:
    KOCOURMIKES:
    jo to je můj Essential. Je tam 8.0 beta
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RATTKIN: to jsem psal ze vim/vidim, ten screenshot 8.0 je tvuj mobil ?
    SAKALICEK: diky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOCOURMIKES: najde to v systém-aktualizace android-úroveň opravy zabezpečení

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: nějak ti čéče nerozumím

    Pixel / Nexus Security Bulletin—January 2018  |  Android Open Source Project
    https://source.android.com/security/bulletin/pixel/2018-01-01
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SAKALICEK: ja tam nic nemam prave, je to aktualizovanej andros 7.1.1.1. a neni tam zadna aktualizace dalsi v systemu. ty zaplaty jsou nejaky jeste jinde mimo system aktualizace, kde prosim presne ? z webu nic stahovat nebudu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: tak pokud si nainstaloval bezpečnostní záplatu 2018-01-01 nebo 2018-01-05 tak asi nemáš problém.
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOCOURMIKES: nevím, ale podle toho co jsme sledoval, bych se toho nebál
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HANZO: a ted odpoved. je na android 7.1.1.1 aktual zabudovan jiz patch na Meltdown a Spectre. ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HANZO: na banking je to nebezpecny zeano
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOCOURMIKES: bojíš se?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    je na android 7.1.1.1 aktual zabudovan jiz patch na Meltdown a Spectre. ?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak jsem stáhnul 2.9.9 tady: https://www.apkmonk.com/app/net.zaim.android/#previous
    snad to je bez nějakého "bonusu"..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nemáte někdo náhodou nějakou starší verzi appky "zaim"? zatím jsem to vygooglil jen na aptoide.com, kde se mi stahuje nějaký 1k soubor, a na uptodown.com je nějaká "au" verze, která mi nefunguje..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAKALICEK: ja sem chtel lepsi telefon, ale na win uz to nejakou dobu stagnuje, jedine hp udelalo neco zajimavyho, ale to uz je zbytecne drahy. potreboval sem taky kvuli cestovani dvousimkac, a volba byla bud si koupit dva roky starej win telefon, nebo novej android.. win mi chybi, ale kdyz to takhle zabalili, tak se proste neda nic delat a holt sem se vratil po par letech k androidu. bohuzel mnozstvi balastu se za ty asi tri roky znekolikanasobnilo a veci co byly dobry a co sem rad pouzival uz sou sracky (mel sem rad es explorer ale to bylo prodany a ted je to nepouzitelny)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SKAUT: je to presne jak rikas
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Casem si clovek vyprofiluje appky ktere potrebuje a pak uz nemusi instalovat nic. (skoro ). Dobry zdroj byva XDA forum, clovek si o ni neco precte a může dat i zpetnou vazbu.
    Ja treba zkusil totala ( na win stroji instaluju jako prvni a taham sebou na flash disku vsude ) ale ten androidi ma pro me neskutečně kostrbaty ovládání. Tak jsem nejak prisel na FxFile a zakotvil u nej ( a nenasel mu konkurenci ). Nejaky ten cas to ale zabralo no. Kdyz je clovek v presu tak dela lecjaky bejkarny :-D.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ANDY_WARHOL: po tom co jsem vyměnil ohryzek za androida je právě ten balast v GP jediný co mě za cca měsíc používání sere. Jinak na Andndroidu oprti IOS nalezám samá pozitiva.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E42: no jak rikam. vybral sem to co melo nejlepsi hodnoceni, nevim jestli mely oba 4.7 ale pod 4.5 to urcite nebylo. precet sem v rychlosti i par hodnoceni a nic o nejakech fullscreen reklamach tam pochopitelne nebylo.. samozrejme mit vic casu, tak si prectu nejaky clanky a nehledam to pres play. ale nenapada me, proc se o tom nekdo nezminil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam