• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KACZER: máš u kontaktů mezinárodní předvolbu +420?
    KACZER
    KACZER --- ---
    čus mistři, nesetkal jste se někdy s tim, že v nové komplet instalaci se uložené kontakty zobrazují v sms jako nauložené čísla? Sony xperia Z5 dual. Appka Zprávy povolení na kontakty má, Google Kontakty zálohovaný... netušim co kde dál mam vyřešit... díky za tipy
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: ms word :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Jakej office mám na mobil nainstalovat, aby byl free a uměl zobrazit český znaky? Mám teď Polaris a český znaky to v DOCu prostě nezobrazí ... nějaký nastavení codepage jsem tam taky nenašel ... :-/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NOMAAD: ano jemně vyšťourat konektor jehlou
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NOMAAD: Cokoli dalšího bych řešil až bude USB konektor v pořádku.
    A obcas se lidem stává že na dně microUSB se hromadí vlákna a prach a tím pádem pak nedosedne konektor jak má a dělá to problémy rovněž.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NOMAAD: když by byl studenak v konektoru tak by nabíjení mohlo dělat problémy.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NOMAAD: Naopak bych řekl že viník je jasný
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    AXTHEB:mas pravdu,kabely fungujou jen nektery.Ale jak pisu niz,je tu i problem s usb,takze bude tezky se neceho dopatrat...
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    RATTKIN: v japonsku je minus dvacet.Aspon tady co jsem.Zivim se tu vyukou lyzovani a telefon mam normalne v kapse,takze ho trochu ohrivam,ale ne moc.Mohlo by to byt tim.Ze je baterie OK rika Android,v sekci baterie je okenko jeji stav.Dalsi vec je ze mam poskozeny USB.Musim tam ten kabel spravne zahnout,aby to nabijelo.Takze kdyz nabijim,kontrolka sviti,ale procenta baterie nepribyvaj..Tak nevim....Mozna necham vymenit usb a uvidim,moc penez se mi do toho ale davat nechce.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NOMAAD: Skus jiný kabel, já ho mám taky a s většinou kabelů nenabíjí, i když v jiných telefonech fungují
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NOMAAD: vypadá to na baterii. nízká teplota by neměla způsobit trvalé poškození, nepředpokládám že v Japonsku je -20
    kdo říká, že je baterie ok?.
    120v určitě u světové nabíječky nevadí.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Ahoj,zacal mi blbnout muj Vodafone 7 smart ultra.Nabiji se desne pomalu a nikdy vic nez na 30 procent.Stav baterie pry OK.Mozny duvody jsou ze ho hodne vystavuju mrazu a taky ze ze jsem v Japonsku kde je 120V sit.Jezdim sem ale uz leta a nikdy to nemelo vliv.Nestalo se to nekomu z vas taky?
    E42
    E42 --- ---
    Než ho udám někam do servisu... zůstala mi doma Xperia Z3 Compact v pěkném stavu (mj. nová baterie a zadní kryt), které bohužel začal odcházet dotykáč. Chvíli to nevadilo moc, ale zhoršuje se to a teď už je tel. kvůli tomu prakticky nepoužitelný. Kdyby měl někdo zájem na náhradní díly nebo si chtěl vyměnit displej, napište do pošty nabídku. Mám k tomu i nějaký nepoužitý ochranný skla a dva futrály, z toho jeden nepoužitej. Jinak půjde pryč asi do konce týdne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: gorilla je víc verzi, tak je možné že nějaké jsou víc křehké. taky záleží na uchycení, když tam jsou nesmysly typu Infiniti displej, tak to ani nemůže dopadnout jinak než přímo na displej
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: to nepopiram :-) na druhou stranu gorila glass je znamka a vyrobek corningu. takze bud jim umyslne vyrabi smejdy nebo si tam samsung montuje neco jinyho a rika tomu takhle...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: Samsung používá stejně jako Apple materiály co vypadají krásně v reklamě, ale hned se odřou. taky jsou to největší výrobci, co nejvíc vydělají. není to jasná matematika?
    SPM
    SPM --- ---
    SKAUT: asi dneska prisli na to, ze to kazi kseft. mel jsem prvni gorila glass na HTC ChaCha, nosil jsem ho v kapse s klicema a display byl po nejakym tom roku jako novy. O gorila glass 4 na SGS7 se tohle rict neda, po tydnu jsem na nem mel skrabanec, po mesici prdly cely (a od ty doby dalsi prasklina po jeste mensim padu...)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MATEJCIK: po adresarich prehrava i totalcommander :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: tak to je blbý teda. a o té nano fólii jsi něco slyšel? měla by fungovat stejně jako to sklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam