• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: neříkám, že to není totalitní zrůa, která nás všechny sežere. jen trochu reality co všechno kolem nás je vyrobeno v číně - třeba 90% mobilních sítí, po kterých chodí ověřovací bankovní sms
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: tvůj mobil neobsahuje nic, vyrobeného v číně?
    a kde se dělaji elektrosoučástky do bankomatů, v Praze?

    Když by ti zmizeli peníze z účtu, banka za to ručí, takže co.
    JIMX
    JIMX --- ---
    používat bankovní appky na cinskejch mobilech ... to jste docela odvážní ... :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PISKVOR: je to bezpečnější, nikdo nemůže odpozorovat pin, ani načíst kartu tajně (když je mobil zhasnutý, NFC nereaguje)

    a na oběd, nebo platit benzín jen s mobilem v kapse, to je hodně návykové ;-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Když to srovnám s magnetickou kartou, tak asi jo, ale nějak nevidím to vylepšení proti obvyklé NFC kartě.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LBW: telefon bez NFC nebrat, android pay je bomba!
    LBW
    LBW --- ---
    E42:
    DARUMA:
    dik, koukam na to mi A1, absence nfc by mohla casem mrzet...ale zkusim si ho nekde ohmatat
    vymejslet si dale, ze bych rad max 5 palcu displej nema cenu vidim :-)
    E42
    E42 --- ---
    REFLEX: Poznámku o Gmailu nechápu, ale můžu říct, že od zrušení Google Readeru velmi spokojeně používám Inoreader.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innologica.inoreader
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    REFLEX: já používám tohle, myslím že mají i webovou verzi https://play.google.com/store/apps/details?id=it.mvilla.android.quote
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaka pouzitelna RSS ctecka? Feedly, atd. naprd. Chci to spis jako gmail :]]

    Klidne placenou
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    ANS: oh, wait 'till you see the price tag?! Mám N6P, až dosáhne svého křemíkového nebe, vrátím se k OnePlus....nebo vznikne Android One "Premium" na který je teď na trhu místo.
    ANS
    ANS --- ---
    LAUNCHER: "Oh wait" je presny haha
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ANS: Btw ja mam ted Pixel 2 XL a ano... tak nejak jsem si predstavoval, ze mohla klidne pokracovat rada Nexus... Oh wait :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nj, ale praxe - rychlost fixu, přesnost...
    ANS
    ANS --- ---
    MADCAT: snapdragon 625 podporuje vse, gps, glonass, beidou, galileo
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SAKALICEK: Co GPS? Umí i Glonass/Galileo/Beidou nebo jak se všechny ty systémy jmenujou?
    ANS
    ANS --- ---
    kdybych chtel za telefon dat max 6, tak jdu urcite do Mi A1. mam s nim osobni zkusenost a za ty penize nemam namitek, navic s "cistym" androidem

    btw nexus 6 jsem ted vymenil za one+5t a ano... tak nejak jsem si predstavoval, ze mohla klidne pokracovat rada nexus :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RATTKIN: 99% věcí funguje.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    mi a1:
    - váha; slabší foťák
    + android one; kvalita zpracování
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DARUMA: funguje na těch romkách všechno? když jsem ještě romkoval, za dob ice cream sandwiche, vždycky nakonec něco nešlo, třeba ivysílání, fm rádio, něco obskurního ale štvalo mě to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam