• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WELES: Myslíš Nubia?
    WELES
    WELES --- ---
    KORKMAZ: Já mám už celkem Z5 a když se mi zdá zamazaná, tak ji myji v umyvadle. Kdyby ti nestačila, můžeš se mrknout ja její pokračovatele. Mají i kompaktní verze.

    Ale rybičky v moři bych s ní nenatáčel, to se kamarádovi moc nevyplatilo.
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: cat vypadl kamarádovi v letadle z kapsy kalhot na koberec a skončil :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA: Tak asi víš, že je občas složité zabránit nejen cucání všeho možného :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: jistě.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA: Máš dítě? :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: klasická nyxí odpověď, co dát dítku na slintání něco, co je k tomu přímo určeno? A testováno pro tyto účely (ftaláty atd). :D
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    cat celkem vydrží, ale když se s tim párkrát správně bouchne, těsnění se časem poruší.

    btw, potřebuje kojenec nutně sahat mobil? Já vim že děti chtěji to co maji rodiče v ruce, ale kuchyňský nůž mu taky nedáte...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Díky za tipy, jen jsem zapomněl dodat, že telefon by neměl být zrovna moc veliký, ideálně do 5'.

    MEMNON666: Takže by se mi hodil tip i na ten obrněnej...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAD_MAN: krome toho, ze ma dve ohniska (portretni a ultrawide cca 14mm) tak u G6 stoji fotak za hovno. Mel sem ho doma, tak sem to poradne protestoval.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KORKMAZ: manzelka ma nejakeho "obrneneho+vodeodolneho" , ten zatim prezil slintani, pady ze stolu apod. (ale vyrobce/model bych se musel kouknout vecer doma)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    KORKMAZ: LG G6 by mohlo splnit tvoje požadavky, vodotěsnost jsem zatím nezkoušel.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Tak ale zase nechci, aby děcko cucalo telefon, co už cucal někdo jinej :-)

    Jinak ty sliny se zdají být pro elektroniku agresivnejší než voda. Po rozebrání jsem našel na spojích celkem slušnou vrstvu zaschlýho sajrajtu, takže displej nevydržel ani lokální smáčení (dnešní telefony už se stejně asi nedají cucat vcelku)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: novej ano, bazarovej se da poridit za par tisic. Ten telefon je naprosto bozi jinak, rychlej, skvelej display (ma to amoled), podporuje bezdratovy nabijeni, fast charging, jako za ty prachy super, jen bych s nim do vody uz nelezl. Ale na cucani asi dobry :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: A to už je asi hodně nad 10k ne? Synátor totiž ženě vyslintal za poslední dobu už dva telefony (zánovní levnej šaolín a pak starší Samsung mini) a teď si říkám, zda koupit vodotěsný nebo zůstat u levných, jelikož časem přestane věci cucat, ale spíš s nima házet atd. (což už teda taky trochu dělá)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: to splnuje treba Samsung Galaxy rada, ale bacha s tou vodeodolnosti. Ma to mit IP68 a ja to reklamova, protoze se mi do toho pri desti dostala voda a ti smejdi mi napsali, ze za to muzu ja a ze chteji 11 litru za opravu, mozna sem jenom nemel stesti, nevim, kazdopadne nejaka vizitka to je.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Za kolik se tak dá sehnat vodotěsný telefon? Ještě by to mělo mít ucházející foťák
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TAP: pak dej vědět. g.cam by se mi hodila. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokaze mi prosim nekdo poradit nejakou kvalitni bezdratovou nabijecku na S7 z aliexpresu? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam