• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: to splnuje treba Samsung Galaxy rada, ale bacha s tou vodeodolnosti. Ma to mit IP68 a ja to reklamova, protoze se mi do toho pri desti dostala voda a ti smejdi mi napsali, ze za to muzu ja a ze chteji 11 litru za opravu, mozna sem jenom nemel stesti, nevim, kazdopadne nejaka vizitka to je.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Za kolik se tak dá sehnat vodotěsný telefon? Ještě by to mělo mít ucházející foťák
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TAP: pak dej vědět. g.cam by se mi hodila. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokaze mi prosim nekdo poradit nejakou kvalitni bezdratovou nabijecku na S7 z aliexpresu? diky
    TAP
    TAP --- ---
    SAKALICEK: ne nutně :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TAP: root A1 vyřadí pravidelné OTA
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    postoval jsem tady návod jak přes ADB restornout Google backup z libovolného zařízení připojenému k danému google accountu.
    TAP
    TAP --- ---
    MAKROUSEK: to samozřejmě mám. myslel jsem si, že by to mohlo být přechodem z 8.1 na 8.0, ale jak jsem psal níž, nabízí mi to akorát obnovu zálohy z tabletu, kterej je ještě na nugátu
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TAP: Users & accounts - google account - account sync - app data
    TAP
    TAP --- ---
    SKAUT: google účet samozřejmě chtělo, ale nabídlo mi to místo zálohy ze starýho telefonu akorát nějakou prastarou zálohu z tabletu, kterej už nepoužívám a pro tenhle účel mi je naprd. už se mi stalo dřív, že se nenabídla ta záloha, co bych potřeboval. a přitom na google drive je, všechno mám nastavený správně.
    no, asi to rootnu a budu se modlit že starej dobrej titanium backup ještě funguje jak kdysi
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    TAP: To jako ze to nechtělo žádný přihlášení ke google acc? Nebo po přihlášení nedal dialog kde si clovek vybere?
    TAP
    TAP --- ---
    MAKROUSEK: ten se mi bohužel nepodařil/nenabídl. přechod z nexusa 5x (8.1) na xiaomi a1 (8.0, jakože čištej android) mi restore aplikací nenabídl.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TAP: Google account backup. Jediny, co funguje.
    TAP
    TAP --- ---
    jsem to jenom já nebo už je Helium na přenos app data do druhýho telefonu úplně nepoužitelný, na Oreu? zazálohuje jen každou druhou app a obnovit nejde vůbec nic... máme nějakou funkční alternativu?
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    SRNECEK: MAKROUSEK: na samsungu S8 je v nastavení fíčura jménem "Zlepšovač videa", která tohle automaticky dělá pro aplikace co si o nich myslí že přehrávají video.
    nemá ten Mate 9 něco podobnýho?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SRNECEK: Zkus prehrat video v jine appce. Udela se ti to stejne? pak je problem v telefonu. Neudela se ti to? Pak je to nastavenim appky.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, nevlastnite zde nekdo Huawei Mate 9? Behem prehravani videi pres cely displej se automaticky nastavi vysoky jas a rozhodi white balance. Zkousel jsem pres i vypnout funkci Zvysit citelnost na slunci, avsak bez kladneho dopadu. Netusite, jaky problem by to mohl byt? Dekuji za rady.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RATTKIN:
    FATBOZZ:
    Díky, nakonec jsem zjistil že to jde nastavit nativně, bud to umí android nebo je to funkce S8, v režimu nerušit jde nastavit vyjímky na upozornění aplikace, ta vyjímka se pak nastaví přímo v menu u konkrétní aplikace.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: bez použití aplikaci by to trochu si udělat tak, že bys z ostatních aplikaci oznámení zrušil, tím by přestaly jejich zvuky
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RESCAPE: napadá mě tasker
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam