• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: je to jeste snazsi, apku nepsal seznam. ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: nebyl bych až takovej konspirátor :) ale zeptam se nějakýho insidera ať to vyslídí.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: To je přesně moje pointa: "Ještě před pěti lety to používalo pár lidí" by pro Google byl důvod to zabít pro nevýnosnost už tehdy. (GDPR mi připadá jen jako užitečná záminka: "když to podáme takhle, budem ještě za mučedníky zlobruselské diktatury")
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: no, nemyslim si ze skoncili, spoluzaci se aktivne pouzivali jeste pred par lety (max 5) normalne jsme si tam hazeli skolni materialy, pisemky a tak. spis verim tomu ze engine je starej a gdpr to zlomila. co me stve ze to rekli takhle narychlo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: ...po deseti letech zahnívání a návštěvnosti kolem pěti lidí za týden. Google zařízne i populární služby, jako třeba Reader nebo Panoramio; Spolužáci by podle googlí logiky skončili cca v roce 1992 ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: nejen seznam. včera ripli spolužáky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Google má tu zásadní nevýhodu, že cokoli, co nenese dost, zařízne. Tj. hledání bude i napřesrok, mapy taky, všechno ostatní je nejistý.
    RADDINO: GPX ne, ale Locus to exportuje k té GPX do adresáře a návazný programy s tím mnohdy umí fungovat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RADDINO: nestačily by ti v google mojemapy ?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RAINBOF: Když najdeš nějaké řešení, dej vědět. Vedu si takto v Locusu databázi bodů (místa přespání v přírodě - tremp. kempy, převisy, jeskyně,...), kterou si pravidelně exportuji do gpx a ukládám na dropbox. Trochu mi ale vadí, že gpx neuchová fotku, kterou bych velmi rád u bodu měl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jako ja to pisu napriklad z hospody nebo proste udelam fotku z mista opatrim ji komentarem a tagama. commit do openstreet map no hele to asi spis nechci. dohadovat se s nekym ze misto 4x za rok vymenilo majitele a nebo ze zase ne/existuje :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já jsem dělal pár commitů do openstreetmap a asi by to šlo ohnout podle potřeby
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: na tohle jsem kdysi chtěl dělat online web appku, ale nikdy jsem se k tomu nedostal ...... :-/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RAINBOF: tohle je brutalni workaround ale treba je to taky cesta
    Openlayers POI layer example - OpenStreetMap Wiki
    https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Openlayers_POI_layer_example
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Locus export umí, v hromadě formátů, nebo rovnou do různých online služeb.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: na web zatim ne ale casem to neni vubec vylouceny proto bych rad aby data byla exportovatelna a ja je mohl pozdeji vyuzit dle libosti.

    delam uz leta nekolik map zajimavych mist ale google si toho nevazi a obsah tech soustavne kurvi.

    cteni public all je to ze bych rad aby se moji priznivci mohli na tahle mista podivat stylem "co je pobliz" na web bych to rad dal ale tam mi staci system import export
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: No, appku splňuje Locus Pro ... teda možná, to "čtení public all" znamená, že ta data potřebuješ i publikovat (na web?)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Potřeboval bych nějakou mapovou aplikaci kam bych si mohl dávat svoje poznámky, fotky a přílohy, s možností řídit práva pro zápis a čtení (čtení public all) a to vše s možností mapu vyexportovat a provozovat (aspo trošku) offline.

    Bohužel google mymaps je zapomenutá aplikace a moc se s nima už dělat nedá. (od dob co zahodili u příspěvků timestampy jsem toršku zahořknul).

    Bral bych i tip na nějakou OpenSource nadstavbu v androidu k lehkému dodělání.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte někdo zkušenost/tip na funkční ROM pro Samsung Galaxy S3, aby to byl android min. v4.4 a vyšší?
    E42
    E42 --- ---
    MIKEKT: A vůbec bych se nebál starších modelů jako třeba Z5C, je to pořád velmi výkonnej tel.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    E42: na ten jsem nejak nekoukal. ani nevim proc. mrknu. diky :)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MIKEKT: na gsmarena taky dělají testovací fotky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam