• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: na web zatim ne ale casem to neni vubec vylouceny proto bych rad aby data byla exportovatelna a ja je mohl pozdeji vyuzit dle libosti.

    delam uz leta nekolik map zajimavych mist ale google si toho nevazi a obsah tech soustavne kurvi.

    cteni public all je to ze bych rad aby se moji priznivci mohli na tahle mista podivat stylem "co je pobliz" na web bych to rad dal ale tam mi staci system import export
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: No, appku splňuje Locus Pro ... teda možná, to "čtení public all" znamená, že ta data potřebuješ i publikovat (na web?)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Potřeboval bych nějakou mapovou aplikaci kam bych si mohl dávat svoje poznámky, fotky a přílohy, s možností řídit práva pro zápis a čtení (čtení public all) a to vše s možností mapu vyexportovat a provozovat (aspo trošku) offline.

    Bohužel google mymaps je zapomenutá aplikace a moc se s nima už dělat nedá. (od dob co zahodili u příspěvků timestampy jsem toršku zahořknul).

    Bral bych i tip na nějakou OpenSource nadstavbu v androidu k lehkému dodělání.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte někdo zkušenost/tip na funkční ROM pro Samsung Galaxy S3, aby to byl android min. v4.4 a vyšší?
    E42
    E42 --- ---
    MIKEKT: A vůbec bych se nebál starších modelů jako třeba Z5C, je to pořád velmi výkonnej tel.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    E42: na ten jsem nejak nekoukal. ani nevim proc. mrknu. diky :)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MIKEKT: na gsmarena taky dělají testovací fotky..
    E42
    E42 --- ---
    MIKEKT: Pro zajímavost, kompaktní Xperie jsi zvážil?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIKEKT: dle meho SE. SE foti lip nez Galaxy Alpha a Alpha foti lip nez A3/5
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    nevim jestli to sem uplne patri, ale zkusim to. Hledam pro zenu nejaky mensi dotykac na obcasne foceni. Ve vyberu mi zustal samsung A3 2017 a iphone SE. Co bude fotit lip? Existuje nejaky web, kde porovnavni fotaky mobilu? Nasel jsem akorat tohle https://www.phonearena.com/...Phone-7,Samsung-Galaxy-S7,Apple-iPhone-SE/phones/10330,9815,9817,10001
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RATTKIN:
    LEXXA: možná se to zdálo lame dotaz, android používám už deset let ale tímhle jsem si nebyl jistej protože 2fa mám asi jen půl roku. Díky funguje
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: přihlásit se viz LEXXA, jít do google nastavení a tam u 2fa říct přesunout na jiné zaříení
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RESCAPE: 2fa na googlu? tam mas bud zachranne kody nebo si nechas poslat sms. nebo pokud jsi s8 nesmazal tak z nej google authenticator
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Jakej je postup když měním telefon a používám 2 factor ověření. Nějaký zásadní postup nebo jen stačí nainstalovat do nového? S8->note8
    Díky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KORKMAZ: Mam 3yo a 1yo. Jeste se mi nestalo, ze by my cucali telefon. Starsi ma Samsung Tab Active, coz je 8" tablet urceny do skladu. Pousti si na nem pohadky.

    Right tools for the job.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: známej ho musel rok denně umejvat od malty a 2x ho přejel Jeepem než taky vypadnul na koberec a skončil. Měl rozšířenou záruku, takže dostal další. Měl ten extra tlustej hnusnej neforemnej.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Ani smůla na závadu, podle mě (a podle reakcí na XDA) to jedou zcela plánovitě.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: mysleno smula na zavadu, servis nepodcenuji, je mi jasny jak to je :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Nope, dělají to každýmu. "Voděodolný, ale jen proti suchý vodě."
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    BUNDA: dík, už jsem našel že se to dá smazat i u jednotlivých konverzací přesně to co chceš ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam