• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: ja to mam na fordu a nemam s tim problem .. teda krome toho, ze je to shit a uz to skoro nepouzivam :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: a tobě se to s dashboardem VW spojilo v pohodě? já toho naprosto nejsem schopnej, jak kdyby žádnej mirrorlink device nebyl přítomnej.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: ja to instaluju odjakziva z apkmirror... pokud vim tak to oficialne neni povoleny pro CR proto to v marketu neni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: ja si ji nasel, spis me zajima, proc to nefunguje
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls tusi nekdo, proc z Play Storu zmizela Android Auto aplikace? Rad bych mirroroval samsung S7 na dashboard myho Passata (2017), ale nedari se mi vubec spojit s autem a apku Android Auto ve storu nemam. Tusi nekdo jak to jde udelat please?
    dik
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Pokud budu na Samsung Galaxy S3 zkoušet ROMky s novější verzí androidu než je oficiální, lze udělat zálohu původního stavu? Tj. abych měl vždy šanci vrátit to do stavu, jako to bylo předtím a nerozdrbal jsem telefon?
    Pokud ano, zkusím si s tím hrát a řešil dál, co a jak. Pokud ne, nebudu tím ztrácet čas. Předem díky za info
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: je to jeste snazsi, apku nepsal seznam. ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, dá se nějak v Google Play sekci hry zjistit obsah secret achievements, které některé hry mají?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: nebyl bych až takovej konspirátor :) ale zeptam se nějakýho insidera ať to vyslídí.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: To je přesně moje pointa: "Ještě před pěti lety to používalo pár lidí" by pro Google byl důvod to zabít pro nevýnosnost už tehdy. (GDPR mi připadá jen jako užitečná záminka: "když to podáme takhle, budem ještě za mučedníky zlobruselské diktatury")
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: no, nemyslim si ze skoncili, spoluzaci se aktivne pouzivali jeste pred par lety (max 5) normalne jsme si tam hazeli skolni materialy, pisemky a tak. spis verim tomu ze engine je starej a gdpr to zlomila. co me stve ze to rekli takhle narychlo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: ...po deseti letech zahnívání a návštěvnosti kolem pěti lidí za týden. Google zařízne i populární služby, jako třeba Reader nebo Panoramio; Spolužáci by podle googlí logiky skončili cca v roce 1992 ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: nejen seznam. včera ripli spolužáky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Google má tu zásadní nevýhodu, že cokoli, co nenese dost, zařízne. Tj. hledání bude i napřesrok, mapy taky, všechno ostatní je nejistý.
    RADDINO: GPX ne, ale Locus to exportuje k té GPX do adresáře a návazný programy s tím mnohdy umí fungovat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RADDINO: nestačily by ti v google mojemapy ?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RAINBOF: Když najdeš nějaké řešení, dej vědět. Vedu si takto v Locusu databázi bodů (místa přespání v přírodě - tremp. kempy, převisy, jeskyně,...), kterou si pravidelně exportuji do gpx a ukládám na dropbox. Trochu mi ale vadí, že gpx neuchová fotku, kterou bych velmi rád u bodu měl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jako ja to pisu napriklad z hospody nebo proste udelam fotku z mista opatrim ji komentarem a tagama. commit do openstreet map no hele to asi spis nechci. dohadovat se s nekym ze misto 4x za rok vymenilo majitele a nebo ze zase ne/existuje :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já jsem dělal pár commitů do openstreetmap a asi by to šlo ohnout podle potřeby
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: na tohle jsem kdysi chtěl dělat online web appku, ale nikdy jsem se k tomu nedostal ...... :-/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RAINBOF: tohle je brutalni workaround ale treba je to taky cesta
    Openlayers POI layer example - OpenStreetMap Wiki
    https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Openlayers_POI_layer_example
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam