• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WELES
    WELES --- ---
    TEKKIT: Mám sony Z5 velkou. Nedávno aktualizovali appku na focení a kvalita se výrazně zvedla. Umí RAW a i defaultní automatika zvládá slušný snímky. Ale přiznám se, že moc nefotím.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    TEKKIT: Jojo taky mobilové filtry nepotřebuju od toho je photoshop. Potřebuji co nejpřesnější kopii reality. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    RATTKIN: tjn, tohle přesně jsme si říkali na xperia forum kde jsme společně nadávali:)) Ale mluvím za modely z3c a z5c, třeba už je to teď nějak vyřešený. Tam je taková zajímavost že si v mobilu aktivujete funkci "vylepšení snímku" (nebo jak) a potom to na mobilu vypadá jako TOP. Pak to hodíš do kompa a bleješ...Pár hezkých fotek se mi povedlo, ale musel jsem dát manuál a nastavovat ručně za ideálního světla - to ale opravdu u mobilu nepotřebuješ ....

    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: pozor - mate 9 není P9
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DEEJAYY: Koukám on má i leica objektiv. No tak to jo... To je můj výherce tedy:

    https://www.mp.cz/mobilni-telefon-huawei-mate-9-dual-sim-space-gray-pouzity-p-39490
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    RATTKIN: Já mám zdrcadlovky 3, ktomu ještě FUJIFILM, ale mobil mám pořád u sebe a na ty instagramový a webový galerie to stačí. Zatím tedy díky za diskuzi vede tedy P9 v této cenové kategorii.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Sony vyrábí většinu foťáků do mobilů, tak mi přijde divný že by zrovna jejich telefony v tom měly bejt špatný, ale kdo ví.
    za 5.000 se dá koupit bazarová zrcadlovka, ale ne že by na focení mobilem bylo něco špatného, proti gustu žádný disputát.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: http://www.huafan.cz/discussion/2306/foto-z-p9#latest

    tady je toho dost bez úprav a komprimace
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DEEJAYY: Beru to že instagram fotografie už komprimuje. Můžeš mi poslat přímo výstup fokty bez úpravy z toho telefonu?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETRPEDROS: pokud ti záleží na fotkám tak Sony si dovolím nedoporučit...jsou silný opravdu jen papírově:/ Pro mě to bylo velký zklamání
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: na papíry se vykašli, tohle má dvě čočky a zpětně si můžeš třeba upravit hloubku ostrosti ...

    tady pár mých fotek, vše z P9 https://www.instagram.com/losmichalos/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DEEJAYY: Koukám ještě na Sony Xperia XA1 Ultra papírově má mít kvalitnější foťák.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: myslím že ostrá P9 už se za tyhle peníze koupit dá, fotí opravdu luxusně !!
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, rozbil se mi o víkendu telefon Asus Zenphone 2, scháním nějakou náhradu. Jediné co teď momentálně scháním je mobil cca do 7000,- s co nejlepším fotoaparátem na značce mi nezáleží. Samozřejmě se mi líbí huawei s leica objektivem, ale 15k se mi úplně do telefonu dávat nechce. Máte nějaké rady, doporučení nebo článek o střední třídě telefonů s co nejlepším foťákem? Díky
    ANS
    ANS --- ---
    "nafitovat" :D
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    MATEJCIK: jen v prohlížeči, i když dnes jsem zjistila, že tady na nyxu to jde. Ale třeba fb ne.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    SHOTEK: a dělá to jen v prohlížeči nebo i v jiných aplikacích kde se dá vybírat z galerie?
    (jsou v zásadě dva druhy aplikací: jedny mají vlastní náhledy fotek, druhé když klikneš na "vložit obrázek" tak se zeptají jestli chceš galerii, fotoaparát, a občas nějakou další možnost. a pak spustí "nativní" galerii)
    WELES
    WELES --- ---
    FALCO: Pokud jde o přípravu na PC, tak jde celkem snadno vyříznout část mp3, a nechat hrát ve smičce. Jsou na to jednoduché prográmky zadarmo ke stažení. Já si takhle vyrobil například vyzvánění z oblíbených písniček.
    FALCO
    FALCO --- ---
    WELES: OK zkusím nafitovat na me potřeby
    FALCO
    FALCO --- ---
    FALCO: ještě nice to have je příprava bookmarku apod na pc
    WELES
    WELES --- ---
    FALCO: https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.alizandro.smartaudiobookplayer

    Sice je to na audiobooky, ale má to většinu fíčur, co popisuješ (ta třetí by se dala nahradit tou první?), některé funkce jsou zadarmo, pro jiné musíš upgradnout na pro verzi. Tobě by mohla stačit ta zadara.
    FALCO
    FALCO --- ---
    Mám dotaz na specifický audio player který by měl sloužit k trénování choreografii.
    Potřebuji následující:

    Vrácení času o inkrement který je nastavitelný (-5s,-15s,-30s...)
    Moznost bookmarku v jednotlivých písních na různých časech
    Možnost repetice daného úseku písně (např refrénu mezi 30s a 45s)

    Klidně placený
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam