• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: sakris to tam nemam(posledni android)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    SKAUT: Pšššt. Mám na appstoru apku za dolar, co ukazuje procenta. Takhle nevydělam.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: vlastnosti aplikace, opravneni, picture in picture
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    PETRPEDROS: vytoc tohle cislo *#*#4636#*#* je tam statistika vseho moznyho vc. testovani ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim nevi nekdo jak vypnout to,Ze kdyz tedminimalizujugoogle mapy, tak se mi misto toho zmensi do pravy spodni casti mobilu?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PETRPEDROS: O baterii neřekne žádná app zfleku nic - akku nikam zadna takova data neposílá. A nabehane hodiny co vim tak taky nikde nejsou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: shame on you, dude
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: hm, tak dik, dohrano ... a platit za dvojku se mi nechce ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: a uz je Monument Valley 2 ! :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dnes si tedy jdu pro bazarový Huawei mate 9, a nechtěl bych koupit něco špatného. Na co si dát pozor atd...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ještě tedy lama dotaz, nějaká aplikace která mi zobrazí dobu používání telefonu a popřípadně stav baterie? (kolik ciklů se nabilo a kolik procent baterie je ještě funkční)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Monument Valley zdarma na play !
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám víc než polovinu kontaktů s vyplněnou firmou v kolonce Firma. Existuje na Android nějaký dialer, který při příchozím hovoru kromě jména a příjmení zobrazí i tu firmu? Výchozí dialer v MIUI na Xiaomi telefonech to umí už v základu, ale na čistým Androidu jsem na to nenarazil. Díky
    HANZO
    HANZO --- ---
    BLACKSOURCE: to zkouším, ale nedokážu tu aplikaci naučit, aby hesla vkládala do aplikací
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: záleží od kusu, nemůžeš globálně říct, že některá značka je uplne na píču a jiná upln super.
    E42
    E42 --- ---
    PETRPEDROS: Zaručit ti to samozřejmě nemůžu. Jak říkám, nijak detailně jsem to nestudoval, budeš si muset projít recenze a testy jako např.
    Honor 9 review: Camera, image quality
    https://www.gsmarena.com/honor_9-review-1629p8.php
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ještě mě baví tyhle dva, ale stím foťákem oproti honoru a huawei to asi tak dobré nebude.

    Porovnání produktů | CZC.cz
    https://www.czc.cz/214819,197760/porovnat-kody?groupId=0
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    PETRPEDROS: uživatelsky to vůbec nepoznáš jestli jsou objektivy dva nebo tři, horizontálně nebo vertikálně. Poruchovost vůbec neregistruju, stará G7 teda odešla asi po třech letech do křemíkového nebe, ale to už jsem ji nepoužíval.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ještě taková technická, hodně lidí si stěžuje na poruchovost huawei, je to opravdu tak vážné?

    A když jsou ty dvě čočky horizontálně znamená to že když budu fotit horizontálně s telefonem tak mi to bude dělat snímky vertikálně nebo jak to funguje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam