• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    PETRPEDROS: uživatelsky to vůbec nepoznáš jestli jsou objektivy dva nebo tři, horizontálně nebo vertikálně. Poruchovost vůbec neregistruju, stará G7 teda odešla asi po třech letech do křemíkového nebe, ale to už jsem ji nepoužíval.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ještě taková technická, hodně lidí si stěžuje na poruchovost huawei, je to opravdu tak vážné?

    A když jsou ty dvě čočky horizontálně znamená to že když budu fotit horizontálně s telefonem tak mi to bude dělat snímky vertikálně nebo jak to funguje?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    E42: A jako jsi si jistý že ten fotoaparát je stejný jen tam není samolepka leica?

    je fakt že vypadají stejně, a v popisku je u huawei že má fotoaparát nebo optiku leica, ale ani na tom telefonu samolepka není. :)

    http://www.alza.cz/url/buKxy8nJXD
    FALCO
    FALCO --- ---
    FALCO: nevím jestli někoho zajímá nakonec jsem dohledal Five six music playback for dance choreography. Splňuje vše.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=ca.fivesix.fivesixapp
    E42
    E42 --- ---
    PETRPEDROS: Budeš muset dohledat, něco jsem o tom nedávno četl, ale nevěnoval tomu moc pozornost, takže konkrétní modely nevím. Ale jak tak zběžně googlím, ty "beználepkové" by měly být Honory.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    případně passwordsafe je naprosto geniální a zálohuje to samo na gdrive šifrovaně. Je to krásně přehledný a čistý bez reklam.


    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reneph.passwordsafe
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    HANZO: Používám Keepass a databázi sharuji přes Dropbox.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HANZO: lastpass
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    HANZO: Jo, jasně. Import to umí snad ze všeho.
    HANZO
    HANZO --- ---
    BLACKSOURCE: a umělo to vysosat hesla uloženy v chromu?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LAUNCHER: mas nekde ve vetsim puvodni a fake verzi? na takhle malym to nevypada uplne nejhur
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: Jo, do telefonu i do Google Photos to vzdy ulozi zvlast "fake bokeh" a puvodni verzi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LAUNCHER: No, dyť říkám - uřízl mu vršek hlavy ;) Ale ok, uznávám, že je to lepší, než co jsem z toho viděl. Drží to někde i tu nemazanou verzi?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    E42: A to je který?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    HANZO: Já používám SafeInCloud. Ve win + chrome je cudlik, který doplní jmeno a heslo. V android + chrome vyleze v notifikacich aplikace a na tu kliknes a doplní. Na androidu funguje I s otiskem prstu.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HANZO: LastPass (mám teda placenej enterprise účet)
    V Androidu 8 to funguje i jako systemová klíčenka.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HANZO: rozpočet má do 7000,-
    LAUNCHER: Pixel 2 je co se focení týče fakt pecka!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: "Vypadá to jako když to ožralej pytlíkuje ve fotošopu"

    Tak to ses v tom Photoshopu, kdyz se napijes, docela dobrej :-)

    Pixel 2 XL mi produkuje tohle. Nerikam ze je to nejakej zazrak, ale na cvaky decek, aby mely babicky radost, mi to docela staci.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Umí, no. Vypadá to jako když to ožralej pytlíkuje ve fotošopu, a zhruba něco takovýho to je: předěl mezi rozmazaným a nemazaným nejde vždycky tam, kudy by šel přirozeně.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Používáte někdo ke své spokojenosti password manager v kombinaci win+chrom a android+chrom? Potřeboval bych funkční tip. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam