• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HANZO
    HANZO --- ---
    PUNKREASS: těm kecům o tom, že to zakoupilo X zákazníků věříš? :O
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DEEJAYY: Hrozně jsem ji chtěl to je jasný, už kvůli tomu foťáku, ale tady je cena jasná... Než mi ho zase někdo v hospodě rozbije. .)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PUNKREASS: Jo tak dokoupili včera jich bylo 50 pak vyprodano a teď zase 50. :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Neukazuje ten odkaz nahodou ted nekam jinam? pisou tam "Dnes zakoupilo 13 zákazníků".
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PETRPEDROS: ted jich tam je 94.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: takže P9 nic?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tak ráno jsem kupoval https://www.alza.cz/asus-zenfone-3-zoom-d4653506.htm#prislusenstvi

    bylo tam 50 kusů teď jsem se díval byl tam poslední a když jsem dal F5 tak vyprodáno... Jo ta sleva byla znát a telefon až na pár much je v pohodě, ale fotoaparát není nic extra a 4K video... No to snad ani ne...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: pak to je nekde v advanced securitu seznam vsech aplikaci, ktere muzou pouzivat PiP a jednotliva opravneni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: aha, advanced, diky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: sakris to tam nemam(posledni android)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    SKAUT: Pšššt. Mám na appstoru apku za dolar, co ukazuje procenta. Takhle nevydělam.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: vlastnosti aplikace, opravneni, picture in picture
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    PETRPEDROS: vytoc tohle cislo *#*#4636#*#* je tam statistika vseho moznyho vc. testovani ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim nevi nekdo jak vypnout to,Ze kdyz tedminimalizujugoogle mapy, tak se mi misto toho zmensi do pravy spodni casti mobilu?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PETRPEDROS: O baterii neřekne žádná app zfleku nic - akku nikam zadna takova data neposílá. A nabehane hodiny co vim tak taky nikde nejsou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: shame on you, dude
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: hm, tak dik, dohrano ... a platit za dvojku se mi nechce ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: a uz je Monument Valley 2 ! :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dnes si tedy jdu pro bazarový Huawei mate 9, a nechtěl bych koupit něco špatného. Na co si dát pozor atd...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ještě tedy lama dotaz, nějaká aplikace která mi zobrazí dobu používání telefonu a popřípadně stav baterie? (kolik ciklů se nabilo a kolik procent baterie je ještě funkční)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam