• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    MATEJCIK: ...ale to taky vypadá že to vybírá všechno najednou. chm.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PETRPEDROS: Google zprávy to mají tak.
    asi Google nechce aby se to používalo. nejdřív to vyndal z Hangouts, a teď tohle
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WELES: ťukám jako blázen a nic. Musím si to vždy zkopírovat vložit jako celý text když píšu a pak si to můžu vybrat... Prostě o x kroků zbytečně navíc. :(
    WELES
    WELES --- ---
    PETRPEDROS: Zkus dvojťuk, případně tříťuk, čtyřťuk.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DR_K: No já jsem právě když jsem třeba v sms dostal telefon nebo nějaký číslo stačilo si vybrat jen ten text který potřebuješ a teď mi to prostě zaboha nejde. :( Asi za to může asus krom toho že už přestal dělat přehrávače hudby a musím používat hudba google...
    DR_K
    DR_K --- ---
    PETRPEDROS: obavam se, ze to ma kazda app jinak. sice mam stary android (nejaka 6ka), ale v messengeru/hangouts/vetsine mi to nabidne vyber textu. v nativnich zpravach mi to nabidne pouze zkopirovat celou zpravu...
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: ano, tak jsem to myslel. na mým A 8.0 s nadstavbou Emui teda stačí podržet prst, kliknout na tři tečky a vybrat "Vybrat text"
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    HANZO: No, ale ty posuvníky na výběr textu se mi tam neobjeví.
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: myslím, že tlapkáš správně
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, ještě bojuji s tím novým androidem v jedné věci. A to je když jsem u starého systému držel na textu v sms třeba nebo wa nebo mesengeru prstík na zprávě od někoho zobrazili se mi ty dva posuvníky a mohl jsem si zkopírovat text který jsem si sám vybral. Teď když tam držím prstík tak mi to nabídne jen kopírovat celou zprávu. Nevíte někdo jak na to třeba tlapkám špatně.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Nějakej tip prosím pro obnovu souborů po factory resetu (internal storage)? Myslel jsem, že to oděšlo před FR na Disk a ono nic..
    Potřebuju jenom jeden soubor. Díky :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    HANZO: aha, dik za pripomenuti, nechal sem se zmast. Moc casto tam nenakupuju. Vyjimecne sem udelal impulzivni nakup a podrobnejc sem zkoumal az pozdejc s tim, ze vratit muzu vzdycky;]
    HANZO
    HANZO --- ---
    PUNKREASS: těm kecům o tom, že to zakoupilo X zákazníků věříš? :O
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DEEJAYY: Hrozně jsem ji chtěl to je jasný, už kvůli tomu foťáku, ale tady je cena jasná... Než mi ho zase někdo v hospodě rozbije. .)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PUNKREASS: Jo tak dokoupili včera jich bylo 50 pak vyprodano a teď zase 50. :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Neukazuje ten odkaz nahodou ted nekam jinam? pisou tam "Dnes zakoupilo 13 zákazníků".
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PETRPEDROS: ted jich tam je 94.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    PETRPEDROS: takže P9 nic?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tak ráno jsem kupoval https://www.alza.cz/asus-zenfone-3-zoom-d4653506.htm#prislusenstvi

    bylo tam 50 kusů teď jsem se díval byl tam poslední a když jsem dal F5 tak vyprodáno... Jo ta sleva byla znát a telefon až na pár much je v pohodě, ale fotoaparát není nic extra a 4K video... No to snad ani ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam