• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sháním app na svátky a narozeniny. Ideálně aby u zvolených kontaktů posílala přání sama. Používáte něco takového ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Huawei už neumožní odemčení bootloaderu u svých zařízení s Androidem - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/huawei-uz-neumozni-otevreni-bootloaderu-u-svych-zarizeni-s-androidem/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: import z Google účtu z jiného zařízení?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    SPIKE411: vegeta? polovicka? polevkove koreni? duvod a zacileni jsou v uplne jinym hrnci hele :)

    kazdopadne nedari se mi najit nic neplacenyho, ale reseni je vzit libovolnou appku z founu a na linuxu si do ni prikompilovat backdoor z vybavy kali a nainstalovat zpet do founu tuto upravenou verzi. mrdat lakomce.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj,

    asi dva dny zpátky mi začal blbnout Messenger. Přijde mi zpráva, rozsvítim mobil buď power tlačítkem, nebo stisknutím displeje (Galaxy S8+), ale notifikace ihned zmizí, a když mobil odemknu, ihned se otevře daná konverzace, i když před zhasnutím displeje vůbec nebyla otevřená a aplikace byla ukončená/uspaná. Je to docela otravný, kór když si s tim člověkem nechci psát. Tušíte, co by to mohlo způsobovat? Díky.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    YARRDESH: A ty seš vegeta, co chce sledovat drahou polovičku, nebo seš reverzní vegeta, co si to chce nainstalovat do mobilu, aby ho mohla drahá polovička sledovat?

    [ SPIKE411 @ VEGETA NÁRODA aneb Jsme v čajovně a dýmka nejde?!? ]
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPIKE411: ale je to levny, je to levny..... je to marny.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Nekupujte ty čínský sračky, nekupujte ty čínský sračky, nekupujte…
    Malware Cosiloon nainstalován na úrovni firmwaru na tisících nových telefonech s Androidem
    https://www.abclinuxu.cz/...ainstalovan-na-urovni-firmwaru-na-tisicich-novych-telefonech-s-androidem
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    E42: v tomto pripade tracking polohy, smsek, idealne i frkbook messengeru, dohlizitelnej nekde na nejakym webu.
    E42
    E42 --- ---
    YARRDESH: Asi bych začal tím, čo si predstavujeťe pod takým Spyware, vojín Kefalín.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nemate vyzkousenej nejakej spyware, co neni placenej? furt narazim na veci, co jsou inzerovany 100% free, nebo to maj rovnou i v nazvu, ale stejne jsou pak za love, jak u blbejch na dvorecku
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: ie? jakože na androidu :)? nutno dodat, že tyhle stránky nenavštěvuju. telefon Xiaomi A1 z český distribuce.
    jen mě zajímalo, jak je vůbec možný appku takhle lokalizovat, čí to je vlastně reklama.
    teď jsem zkusil vymazat data/odinstalovat Chrome a ejhle, už tam je balast typu ESPN, Amazon a Yahoo. ty supery a se mi tam objevily po fresh instalaci, po automatický instalaci předešlejch appek z cloud zálohy.
    Google je tedy ze hry, jako poslední adept zbejvá leda Vodafone
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TAP: v ty apce ani jejich datech to nebude, to ti tam spis hazi vendor .. co to je za telefon a odkud je koupenej?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: import z ie?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TAP: nejspis to tam napraska sam chrome nebo maji proste lkalizovany verze uz s timhle balastem
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MAKROUSEK: zas tak blbej nejsem
    TAP
    TAP --- ---
    dokážete mi někdo vysvětlit, jak je možný, že při čistý instalaci Chromu z Google Play jsou v prohlížeči přednastavený shortcuty na super.cz nebo alza.cz? to je možný s aplikací distribuovat i nějaký appdata podle lokace?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Xiaomi se s tou instalací čínskejch backdoorů nijak netají.

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HONCKA: A nemas na telefonu plastikovy obal bez diry na mikrofon?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam