• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOZLIKK: hm, takze po jednom tri kliknuti, tisic cca aplikaci... takze fuck it, there must be other way. Diky moc.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOZLIKK: a jak napriklad smazes z toho seznamu to Heartstone? o to mi totiz jde, to promazat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jeste jeden dotaz: tusite jestli je mozny na desktopu otevrit tuhle stranku? Je to stranka Play Google, kde mate veskerou historii stazenych appek. Ja bych ji rad procistil od veci, ktery uz nechci aby se mi instalovaly a nechal si tam pouze ty, ktery po instalaci noveho telefonu chci nainstalovat (at se mi to nainstaluje automaticky a nemusim resit, ze mi to tam nainstalovalo tisic aplikaci).
    Na mobilu je moznost jenom toho krizku vpravo, bohuzel se to jeste pta na konfirmaci, takze to je hroznej vopruz to promazat, tak bych se na to rad podival na Desktopu, treba tam bude moznost "select all" nebo aspon select a pak delete. Diky

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: tak sem to zkusil: totalne zasekany reklamama, musis si vypnout na desktopu heslo a mit ho blank (primo ti to appka pise), furt to pada a je to neprehledny jako prase (UX to videlo jenom ve snu), takze recenze nelhaly, je to naprostej shit :(
    ale i tak dik za tip, ocenuju snahu pomoct ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: je fakt, že to jsem udělal, ale stejně jsem zálohoval na SD... a taky z ní... tak ti nevim... nic jinýho (bez rootu) neznám...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ihned po instalaci to rekne, ze nemuze pokracovat dokud to nespojis s Helium Desktop aplikaci, takze nope..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LEXXA: až na tu VPN, která tam byla, ale bez dat...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BUCCI: a videl jsi vsechny aplikace? ja videl jen par
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: jako ze se vubec nemusis spojovat usbckem jo? tak to jdu zkusit, dik :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: umí i z nebo na SD, za zkokušku nic nedáš... já a pár kolegů jsme byli spokojeni... já osobně používal Free verzi
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: navic ma dost desivy hodnoceni...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: jo, pardon, ja sem mel asi dodat, ze to potrebuju vyzalohovat v mobilu, na ext kartu napriklad..tedy ne se pres usb pripojovat k pocitaci.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: https://www.svetandroida.cz/helium-snadna-zaloha-obnova-aplikaci-dat-nutnosti-rootovani/

    zkoušelo jí 5 lidí a vesměs spokojenost, neporadilo si to akorát s aplikací na VPN tokeny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim vas, tusi nekdo, jak zabackupuju nastaveni aplikaci? nemam root. Samsung S9. potrebuju ho vyreklamovat a chci prehodit zpet na moji zalozni S7ku. Tusi nekdo? Diky
    MCD
    MCD --- ---
    FATBOZZ: Přímo nad google kalendářem se to dá jednoduše pořešit na úrovni googlescriptu a nebude to závislý na konkrétním zařízení.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JIMX: Hmmm to by asi šlo pořešit přes tasker. Zkusím se nad tím zamyslet. Prostě chci poslat přání a nezapomínat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    FATBOZZ: google kalendář ... kontakty u kterých mám nastaveny narozeniny se automaticky propisují do kalendáře, svátky jsem si do kalendáře přidal nějaký sdílený kalendář ... akorát to teda neumí nic posílat, ale kdo by něco takovýho proboha mohl chtít? Snad jenom nějakej prodavač teplý vody, co si musí udržovat svoje ovečky :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sháním app na svátky a narozeniny. Ideálně aby u zvolených kontaktů posílala přání sama. Používáte něco takového ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Huawei už neumožní odemčení bootloaderu u svých zařízení s Androidem - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/huawei-uz-neumozni-otevreni-bootloaderu-u-svych-zarizeni-s-androidem/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam