• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: jo, pardon, ja sem mel asi dodat, ze to potrebuju vyzalohovat v mobilu, na ext kartu napriklad..tedy ne se pres usb pripojovat k pocitaci.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: https://www.svetandroida.cz/helium-snadna-zaloha-obnova-aplikaci-dat-nutnosti-rootovani/

    zkoušelo jí 5 lidí a vesměs spokojenost, neporadilo si to akorát s aplikací na VPN tokeny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim vas, tusi nekdo, jak zabackupuju nastaveni aplikaci? nemam root. Samsung S9. potrebuju ho vyreklamovat a chci prehodit zpet na moji zalozni S7ku. Tusi nekdo? Diky
    MCD
    MCD --- ---
    FATBOZZ: Přímo nad google kalendářem se to dá jednoduše pořešit na úrovni googlescriptu a nebude to závislý na konkrétním zařízení.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JIMX: Hmmm to by asi šlo pořešit přes tasker. Zkusím se nad tím zamyslet. Prostě chci poslat přání a nezapomínat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    FATBOZZ: google kalendář ... kontakty u kterých mám nastaveny narozeniny se automaticky propisují do kalendáře, svátky jsem si do kalendáře přidal nějaký sdílený kalendář ... akorát to teda neumí nic posílat, ale kdo by něco takovýho proboha mohl chtít? Snad jenom nějakej prodavač teplý vody, co si musí udržovat svoje ovečky :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sháním app na svátky a narozeniny. Ideálně aby u zvolených kontaktů posílala přání sama. Používáte něco takového ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Huawei už neumožní odemčení bootloaderu u svých zařízení s Androidem - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/huawei-uz-neumozni-otevreni-bootloaderu-u-svych-zarizeni-s-androidem/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: import z Google účtu z jiného zařízení?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    SPIKE411: vegeta? polovicka? polevkove koreni? duvod a zacileni jsou v uplne jinym hrnci hele :)

    kazdopadne nedari se mi najit nic neplacenyho, ale reseni je vzit libovolnou appku z founu a na linuxu si do ni prikompilovat backdoor z vybavy kali a nainstalovat zpet do founu tuto upravenou verzi. mrdat lakomce.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj,

    asi dva dny zpátky mi začal blbnout Messenger. Přijde mi zpráva, rozsvítim mobil buď power tlačítkem, nebo stisknutím displeje (Galaxy S8+), ale notifikace ihned zmizí, a když mobil odemknu, ihned se otevře daná konverzace, i když před zhasnutím displeje vůbec nebyla otevřená a aplikace byla ukončená/uspaná. Je to docela otravný, kór když si s tim člověkem nechci psát. Tušíte, co by to mohlo způsobovat? Díky.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    YARRDESH: A ty seš vegeta, co chce sledovat drahou polovičku, nebo seš reverzní vegeta, co si to chce nainstalovat do mobilu, aby ho mohla drahá polovička sledovat?

    [ SPIKE411 @ VEGETA NÁRODA aneb Jsme v čajovně a dýmka nejde?!? ]
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPIKE411: ale je to levny, je to levny..... je to marny.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Nekupujte ty čínský sračky, nekupujte ty čínský sračky, nekupujte…
    Malware Cosiloon nainstalován na úrovni firmwaru na tisících nových telefonech s Androidem
    https://www.abclinuxu.cz/...ainstalovan-na-urovni-firmwaru-na-tisicich-novych-telefonech-s-androidem
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    E42: v tomto pripade tracking polohy, smsek, idealne i frkbook messengeru, dohlizitelnej nekde na nejakym webu.
    E42
    E42 --- ---
    YARRDESH: Asi bych začal tím, čo si predstavujeťe pod takým Spyware, vojín Kefalín.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nemate vyzkousenej nejakej spyware, co neni placenej? furt narazim na veci, co jsou inzerovany 100% free, nebo to maj rovnou i v nazvu, ale stejne jsou pak za love, jak u blbejch na dvorecku
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: ie? jakože na androidu :)? nutno dodat, že tyhle stránky nenavštěvuju. telefon Xiaomi A1 z český distribuce.
    jen mě zajímalo, jak je vůbec možný appku takhle lokalizovat, čí to je vlastně reklama.
    teď jsem zkusil vymazat data/odinstalovat Chrome a ejhle, už tam je balast typu ESPN, Amazon a Yahoo. ty supery a se mi tam objevily po fresh instalaci, po automatický instalaci předešlejch appek z cloud zálohy.
    Google je tedy ze hry, jako poslední adept zbejvá leda Vodafone
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TAP: v ty apce ani jejich datech to nebude, to ti tam spis hazi vendor .. co to je za telefon a odkud je koupenej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam