• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TEKKIT: ale smysl to má jen u AMOLED (OLED) u LCD by to žralo výrazně víc baterky, kvůli podsvícení.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    GREVE: to s tím displayem jde imho nastavit u více výrobců. U Samsungu se ta funkce jmenuje Always on display. Ale myslím (not sure), že jsem měl něco takovýho nastavenýho i předtím na Sony z3c. Nebo na to bude aplikace
    GREVE
    GREVE --- ---
    Prosím poraďte - co si pořídit za mobil v ceně do 15 tisíc? Je aktuálně něco lepšího než Honor 10? Chci displej kolem 5.5, větší není nutný.

    Druhá otázka - jaký parametr u telefonů hledat, když bych chtěl mít na displeji zobrazené hodiny i při zhasnuté obrazovce? Je to AMOLED? Nebo něco obecnějšího? Díky
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    AUTOLOKATOR: jak říká E42 - XIAOMI mi A1 (to A1 v názvu znamená Android One, tudíž čistý Android) (aktuálně Oreo 8.0)
    WELES
    WELES --- ---
    Zdravim.

    Hledam pomoc s jednou veci. Mam xperii z5 dual sim. Pouzivam jednu sim na volani a sms a druhou jen na internet. V nastaveni mam urceno ktera ma delat co. Volani je v pohode. Mobil se nepta ze ktere sim ma volat a spravne pouzije tu pravou. Sms je jina story.

    U sms nabidne dve tlacitka odeslani, kazde pro jednu sim, a me se obcas podari tuknout na tu nespravnou a pak musim tu sms kopirovat a posilat znova.

    Hledam zpusob, jak se jednoho toho tlacitka permanentne zbavit, pripadne alespon zmenit barvy tech simek.

    Na zacatku jsem pro ty sim totiz v nastaveni zvolil matouci barvy a ted, kdyz je v nastaveni zmenim, tak se zmeni vsude, jen ne v smskach. Zkousel jsem mazat ulozena data te sms aplikace, ale bez ucinku.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak, nezbavujete se někdo Google Pixelu? Sháním ho, ale na Aukru už měsíc nic.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    NECROMAN:
    E42:
    DRAGON:
    ZUZU:
    JEREMIUS: Mockrát Vám všem děkuju za doporučení!!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hodne dobry QA :)

    OnePlus 6 Quality Control EXPOSED
    https://www.youtube.com/watch?v=ES-s9KQrUTY
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AUTOLOKATOR: Tohle je vůbec první řada Nokií s použitelným Androidem.
    Před tím byl Symbian, Meego, Windows Phone a pokus jménem Nokia X, který ani nestojí za řeč.
    E42
    E42 --- ---
    AUTOLOKATOR: Pokud nepotřebuješ NFC (což si dobře rozmysli!), tak za mě určitě Xiaomi Mi A1. Dobré železo s čistým Androidem přímo od Googlu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sem ji reklamoval a na tu dobu sem si koupil presne to, co tu linkuje Zuzu a myslel sem ze mi z toho pomalyho Androidu jebne..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    spis si kup treba bazarovou S7 Galaxii, uplne nekde jinde s vykonem nez nejaky Redmi od cinanu...
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    NECROMAN: Seš si jistej tou Nokií? Před 5 lety jsem přesedlal z Nokie na Samsung a byl to skok jako ze Šk120 na Audi. Ale slyšel jsem, že se toho v Nokii dost změnilo. Jinej vlastník...?
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    E42: ok, cena do 4 tisíc kč, velikost displeje druhořadá vůči celkové kvalitě
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Kdybych měl nízký rozpočet, nekupoval bych nový, ale bazarový
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AUTOLOKATOR: Nokia 1
    Nejlevnější chytrá Finka v prodeji. Nokia 1 jako naprostý základ za dva a půl tisíce – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...-1-jako-naprosty-zaklad-za-dva-a-pul-tisice/sc-3-a-1341618/default.aspx
    E42
    E42 --- ---
    AUTOLOKATOR: Musíš napsat aspoň ten budget a velikost displeje, pak se dá teprve radit.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Ahoj, doporučení na nějakej budget smart phone?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Huawei a EMUI:
    V nastavení je položka Ignore battery optimizations, viz https://forum.xda-developers.com/honor-5x/how-to/emui-guide-ignoring-optimization-app-t3459027
    Ale mám aplikaci, u které i když to změním na povoleno, tak se to neuloží a stále je nastavené nepovolené. Netušíte, co s tím? Testoval jsem jiné aplikace a u nich lze stav změnit. Jen u této ne (není to systémová aplikace, normálně jsem ji instaloval ze storu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam